SUSHI RECEPTES IESĀCĒJIEM

Pēdējos gados suši no netradicionāla austrumu ēdiena, ir kļuvis par normālu ikdienas ēdienkartes sastāvdaļu, līdz ar to dažāda koncepta sushi restorāni, lielākajās Latvijas pilsētās, aug kā sēnes pēc lietus.

Tā pat daudzi izvēlas sushi gatavot arī mājās, un, kāpēc gan ne, ja lieveikalu plauktos ir atrodams viss vajadzīgais un arī nav vajadzīgs sekot speciālai receptei un sastāvdaļām varētu lietot sev tīkmas zivis un arī piedevas. Īsti sushi piekritēji zina, kas slēpjas zem parastam latvietim nezināmiem japāņu sushi tipa nosaukumiem, taču, ja arī nav īsti skaidrs, ko nozīmē Unagi maki vai kāda atšķirība starp Nigiri un Maki, katrs suši restorāns ēdienkartē noteikti ir pievienojis aprakstu par sastāvdaļām. Vairāk uzzini šeit!


Ieejot jebkura suši restorāna, ēdienkartē paveras skats uz daudz desmitu dažādiem suši maki kā arī nigiri veidiem – lieli, mazi, karsti, auksti, cepti – kādus vien sirds gribētu. Suši ir elastīgs ēdiens kā arī to var pagatavot gan sekojot dažādām receptēm, gan pildījumā, papildus rīsiem, likt arī ko citu, pat gaļu, piem., vistu. Sushi receptes ir opcija noskaidrot gan dažādos ēdienu gatavošanas portālos, gan grāmatās, gan iedvesmu mēdz smelties no jau baudītiem kulināriem šedevriem. Izplatītākie sushi veidi ir maki rolli ar lasi, gurķiem vai avokado. Suši sarullēšanas varianti arī var būt dažādi – gan tradicionālie ar rīsiem iekšpusē, gan rīsiem arī ārpusē, kas papildus apbērts ar masago ikriem vai sēkliņām. Suši mēdz arī cept! Vispopulārāk ir tos apcept tempura mīklā vai arī izveidot dažādas karsto piedevu cepurītes, piem., ar sieru. Suši var būt arī veģetāri un vegāni. Tādos brīžos, tie tiek gatavoti kopā ar dažādiem dārzeņiem vai arī tofu.

SUŠI ĒSTUVES RĪGĀ AR PIEGĀDI.
Dzīvojam tomēr steidzīgā laikmetā un arī ēdiena gatavošanai, bieži vien, laika nepietiek tik daudz kā vēlētos, tālab parocīgi izmantot ēdienu piegādes pakalpojumus un suši pasūtīt uz mājām. Daudzpusīgi sushi restorāni Rīgā nodrošina vien ēdienu piegādes servisu, bez iespējas paēst uz vietas, kas noteikti ir samērā ērti un šādi ir iespējams apkalpot daudz vairāk esošo un potenciālo klientu. Šādi ir opcija uzlabot ēdienkarti un piedāvāt zemākas cenas, kā piemēram, veidojot sushi setus, kas ir ļoti populāra klientu alternatīva visā Latvijā. Arī suši akcijas piedāvājumi noteikti ir ļoti pieprasīti un populāri. Visbiežāk, šādā veidā noteikti ir iespējams nobaudīt vairākus maki un nigiri veidus, kas, katru pērkot atsevišķi, maksātu krietni dārgāk. Sushi piegādi piedāvā visā Rīgā un rajonā, attiecīgi piegādes izmaksas tiks noteiktas, balstoties uz zonu, kurā dzīvojat, bet, ja pasūtijums liels, tad piegāde būs bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.