Kur labāk pirkt kontaktlēcas?

Kontaktlēcas ir redzi koriģējoša ierīce, kas izmantojama, novietojot to precīzi uz acs radzenes. Parasti kontaktlēcas tiek paredzētas redzes traucējumu koriģēšanai, gadījumā kad pacientam ir slikta redze tālumā, slikta redze tuvumā, astigmātisms.

Visiem skaidrs, ka šodien kontaktlēcas izvēlās arī kā rota vai stila rīks, jo ar to palīdzību var mainīt krāsu acīm arī pat acu zīles veidu. Ir gadījies, ka kontaktlēcas paredzētas terapijai vai slīmības profilaksei, lai aizsargāt redzi vai izvairīties no kaites progresēšanas. Lēcu princips ir tāds pats kā acu brillēm. Kontaktlēcas lauž gaismas staru un virza to tieši uz tīkleni, kas padara dzidrāku acu redzi. Pieejamas arī krāsainās kontaktlēcas !

Kontaktlēcu dažādība

Kontaktlēcas iedalās gan pēc vielas, no kā lēcas ir tasītas, gan pēc maiņas biežuma, gan nolietojuma, gan pēc optikas īpašībām un to krāsas. Protams, veidi arī ietekmē kontaktlēcas cenas. Bet galvenokārt lēcas dalās 2 lielās daļās – mīkstās lēcas un cietas. Lēcas, kas ir mīkstas acīm ņem vairums. Mīkstās kontaktlēcas klasificējas jau divās citās iedalījumu klasēs: hidrogēla lēcas kā arī silikona hidrogēla lēcas. Cietās kontaktlēcas galvenokārt nozīmē acs ārstēšanai smagos gadījumos, piemēram, lielas astigmātisma pakāpes labošanai. Tās nemaina veidolu, tādēļ veicina labākas kvalitātes redzi. Tās ir veidotas no materiāliem, kuru pamatā ir silikons. Pie tam cietajām lēcām O2 caurlaidība ir ievērojami augstāka, ja salīdzina ar mīkstām kontaktlēcām. Šis apstāklis nosaka arī to, ka cietās kontaktlēcas cena ir lielāka.

Kā ir iespēja nopirkt lēcas online

Tagad tiešsaistes pasaule ir visiem zināma un preču iegāde kādā no online vietnēm drīkst salīdzināt ar pirkumu veikšanai parastajā veikalā. Šo var attiecināt pat uz lēcas interneta veikalu. Uzticami un bagātie ar labām atsauksmēm majas lapas pārzina tās preces, šajā gadījumā kontaktlēcas, ko tie piedāvā, tādējādi cilvēkam drīkst droši griezties ar jautājumiem, ja kaut kas nav skaidrs. Izskatīsim gadījumu, kad Jūs nav pārliecības kuras lēcas Jums vajag, taču Jums ir recepte, darbiniekiem jāprot Jums pasniegt atbilstoša konsultācija. Situācijā, kad ir zināms, kādas kontaktlēcas internetā ir nepieciešamas, tad droši lietojiet lēcu izvēlni, kur var izpētīt kontaktlēcu cenas un piedāvājumu. Pie tam parasti tiek sniegta iespēja dalīt lēcas atbilstoši izvēlnei un atlasīt filtrus.

Jums uz rokām ir kontaktlēcu recepte, kas nozīmē, ka ir skaidrs, kas Jums vajadzīgs. Kad Jūs vēlaties iegādāties lēcas interneta veikalā, šajā gadījumā ir ietaupīts laiks, kura ir par maz šodienas dzīves ritmā. Šodien katra neaizņemtā sekunde tiek uzskaitīta, un pasūtījuma veikšana tiešsaistes vietā prasa vien dažas minūtes. Priekšrocību pārsvars jau ir acīmredzami. Ja salonā un internetā tiek pirkta viena un tā pati prece, tad nav jāzaudē laiks gājienam uz optikas veikalu, lai iegādāties lēcas. Turklāt optikas salonā lēcas cenas būs daudz augstākas. Atliek vien atrast labāko vietni, kur iegādāties lēcas internetā. Šajā gadījumā der apskatīties uz atsauksmēm, vietnes pastāvēšanas laiku kā arī piedāvāto izvēli, pie tam šobrīd tirgū ir dalībnieki, kas daudzus gadus pārdod savas lēcas acīm tiešsaistē un tiem tiešām rūp reputācija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.