VAI KONTAKTLĒCAS IR LĒTAS?

Redzes korekcijas līdzekļus cilvēki izmanto ikdienā. Redzes lāzeroperācija un brilles nav vienīgie redzes korekcijas līdzekļi kādi mūsdienās ir pieejami. Ja agrāk kontaktlēcas varēja izmantot tie cilvēki, kuru redzes problēmas nav pārāk nopietnas, tad mūsdienās ar kontaktlēcā ir iespējams koriģēt pat salīdzinoši specifiskas redzes problēmas.

Par laimi, mūsdienās šeit iespējams izvēlēties sev piemērotāko redzes korekcijas līdzekli ka bērniem tā pieaugušajiem. Kontaktlēcas var ērti iegādāties arī internetā, kas nozīmē arī ātru piegādi un zemākas cenas. Pirms tam ieteicams pārbaudīt redzi, lai noskaidrotu, kāda stipruma lēcas ir nepieciešamas.

IZMANTO KONTAKTLĒCAS IMIDŽA MAIŅAI

Visplašākais preču klāsts ir atrodams optikas preču veikalos internetā. Visbiežāk kontaktlēcas izvēlas, pamatojoties uz dzīvesveidu un redzes īpatnībām. Vistipiskākais lēcu iedalījumu veids ir pēc redzes problēmu raksturojuma un valkāšanas ilguma. Pastāv vienas dienas kontaktlēcas, divu dienu, mēneša, trīs mēnešu un pat pusgadu valkājamas kontaktlēcas. Tā pat iegādei ir pieejamas lēcas, kas paredzētas tiem cilvēkiem, kuriem ir redzes problēmas skatoties gan tālumā, gan tuvumā, gan tiem, kuri slimo ar astigmātismu. Lēcas ir iecienītas arī to cilvēku vidū, kuriem nav nekādu redzes problēmu, bet ir vēlme pilnveidot savu koptēlu, piemēram, izvēloties lēcas kas maina acu krāsu un ir ar zīmējumiem.

PLAŠS KONTAKTLĒCU KLĀSTS TIEŠSAISTES VEIKALĀ

Protams, ka daudz nosaka arī optikas preču cenas. Kontaktlēcu cena vispievilcīgākā ir tieši akciju laikā, kā jau jebkurām precēm. Ja izvēlaties izmantot vienas dienas kontaktlēcas, tad cena kļūs izdevīgāka, ja izlemsiet iegādāties iepakojumu, kurā ir kontaktlēcas vairākiem mēnešiem vai pat gadam. Kontaktlēcu skaits iepakojumos ir dažāds, taču, jāatceras, ka vienas dienas kontaktlēcas nav paredzētas lietošanai visu diennakti, precīzāk, ar tām nav ieteicams iet gulēt. Par to, kā izvēlēties piemērotākās lēcas gan redzes korekcijai, gan lietošanas paradumiem, palīdzēs izvēlēties optikas salona konsultanti. Iespējams iegādāties arī toriskās lēcas, kas jālieto speciālā režīmā. Tas ir spēcīgs redzes korekcijas līdzeklis, tādēļ pirms iegādāšanās nepieciešams konsultēties ar savu acu ārstu un optometristu. Savukārt multifokālās lēcas ir paredzētas lietošanai tiem, kuriem ir tuvredzība vai tālredzība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.