ZIEPJAKMENS KRĀSNIS UN STŪRA KAMĪNI

Visā pasaulē telpu apsildīšanas nepieciešamība rodas, sākoties aukstajiem gadalaikiem. Visā pasaulē tiek izmantoti dažāda veida telpu apsildes palīglīdzekļi – gaisa kondicionieri, krāsnis un plītis, dažāda veida apkures katli. To, kāds apkures veids ir vislabākais, nosaka apsildāmo telpu funkcija, izmērs un izmantošanas paradumi.

Kamēr daudzdzīvokļu namos izmanto centralizēto apkures sistēmu, privātmāju iespējas ir elastīgākas – apkures katli, krāsnis un kamīni. Mums tiek pierastās podiņu krāsnis pēdējos gados tiek aktīvi aizstātas ar ziepjakmens krāsnīm un kamīniem. To askētiskais dizains un ērtā lietošana sniedz iespēju to pielietot jebkāda veida interjeram. Ir pieejams uzņēmuma preču katalogs, kur ir iespējams apskatīt pieejamās krāsnis.

MŪSDIENĪGI STŪRA KAMĪNI UN KRĀSNIS JEBKURAI TELPAI MĀJOKLĪ

Kamīns un krāsns, pavisam noteikti, telpai spēj piešķirt patīkamāku gaisotni un veicināt pozitīvas emocijas. Stūra kamīni ir aprīkoti ar platām durvīm, kas ļauj droši vērot liesmas un telpā sagaidīt siltumu. Pateicoties tam, ka krāsnis ir iespējams izveidot dažādās krāsās un pielāgotas klienta vēlmēm un telpas iespējām, tās iederēsies jebkurā interjerā. Individuālie pasūtījumi nereti tiek papildināti ar dažādām ekstrām un papildus opcijām, piemēram, malkas cepeškrāsni. Krāsnis un kamīni tiek būvēti no ziepjakmens, kas, pateicoties savam ķīmiskajam sastāvam nodrošina vieglu apstrādi un vienmērīgu uzsilšanu un siltuma noturēšanu.

SAUNU UN PIRTS KRĀSNIS

Atsevišķi tiek izdalītas saunas un pirts krāsnis. Izvēloties šāda veida apkures iekārtas savai pirtij un pirts priekštelpai, ir iespējams piemeklēt tieši tādu, kas nepieciešama konkrētam telpu izvietojumam. Piemēram, ja pirts telpa atrodas uzreiz aiz sienas pirts priekštelpai, kas nereti tiek izmantota kā atpūtas un sarunu zona dažādos saviesīgos pasākumos, tad, lai nošautu divus zaķus ar vienu šāvienu, iespējams izbūvēt pirts krāsni, kas vienlaikus pilda arī kamīna funkciju pirts priekštelpā. Zināms, ka latviešiem un arī citām kultūrām pirts ir attīrīšanās un relaksācijas vieta, tādēļ daudzi pirtisun saunas izvēlas kā atpūtas vietu. Pirts krāsnis tiek veidotas aktuālajā Skandināvu dizainā, kas iederas jebkāda stila interjerā. Liela loma ir apkures iekārtu apkopei un uzturēšanai, jo tad tās kalpos drošāk un ilgāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.