VAI IR DROŠI ONLINE IEGĀDĀTIES ALKOHOLU?

Musdienās personīgā vīna darītava vai neliels alus brūzis savās lauku mājās ir teju ekskluzīva lieta. Likuma normas regulē alkohola darīšanu māas apstākļos, taču saražoto iriespējams pārdot pilnīgi legāli, iepriekš izpildot visas prasības, kas atrunātas alkohola aprites un akcīzes preču likumos.

Varam saderēt, ka jebkurai nelielai alus darītavai vai vīna pagrabam, ir sava vēsture un stāsts, kā nonāca līdz šādam biznesa veidam, pie tam, nereti šīs teikas kalpo kā labs veids klientu pievilināšanai. Mazās, privātās alkohola darītavas savas preces veiksmīgi realizē dažādos nelielos tirdziņos, mājražotāju veikaliņos, kā arī iespējams slēgt līgumus ar alkohola veikalu tīkliem. Pie tam, noteikti nevajag aizmirst par alkohola veikala atvēršanu internetā, kas arī ir legāls biznesa veids un preču realizācijas iespēja pārdevējiem.

Ienāc- http://pv64.lv/produkti

LIELISKA DĀVANA SVĒTKOS – OGU UZLĒJUMI UN MĀJĀS DARINĀTS SIDRS.
Mājas alkohola darītavas piedāvā dažāda veida dzērienus – alu, uzlējumus, sidrus un pat degvīnu. Aveņu uzlējums, jāņogu uzlējums, kāds interesants mājās gatavots sidrs – tas viss garšo pavisam savādāk kā veikalos nopērkamie, masu produkcijai ražotie alkoholiskie dzērieni. Arī mājās gatavots degvīns garšo savādāk. Mājas ražotājiem ir iespēja eksperimentēt ar dažādā garšu niansēm, kas ir vēl viens no iemesliem kādēļ pircēji izvēlas mājražotāju preces. Arī dumbrāju alus ir īsts klientu pievilinātajs. Piedāvājumā var atrast dažādus uzlējumus, alu, sidru, degvīnu. Jārēķinās gan ar nedaudz augstākām cenām kā veikalos, taču, ņemot vērā to, ka konkrētais dzēriens ir izgatavots pāris desmitu eksemplāros, tas ir pat ekskluzīvi.

KĀ MEKLĒT ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS INTERNETA VEIKALOS?
Ja alkohols tiek pirkts interneta veikalā, tad piegādi veic pats veikals vai tā pārstāvis. Tas ir patīkams žests pircējam, kā arī ļauj pārdevējam pārliecināties par pircēja vecumu, jo alkoholu internetā arī drīkst iegādāties tikai no 18 gadu vecuma. Piegāde šoreiz iespēja Rīgas rajonā un tuvākajā apkārtnē. Piegādes izmaksas, ja tādas ir, atkarīgas no piegādes attāluma un minimālās groza summas. Labs veids kā atbalstīt Latvijas ražotājus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.