Seifs, mājas ārdurvis vai pat auto durvju slēdzenes – to visu jau var salabot slēdzeņu serviss

Jautājums, kā tad rīkoties, ja mājokļa slēdzeņu atvēršana nemaz nav iespējama, ir pirmais, kas tad rodas situācijās tieši ar iesprūdušu slēdzeni vai varbūt uzlauztu atslēgu. Tas varētu gadīties jau ar ikvienu cilvēku, neskatoties, kāds ir durvju veids – metāls vai koks.

Savukārt, šofera ikdiena tiks sabojāta, ja negaidot izrādīsies, ka mašīnas durvis neveras vaļā no iekšienes, ne arī no ārpuses. Šinī situācijā ir jāpaliek mierīgam kā arī nedrīkst panikot. Eksistē ne viens vien durvju serviss, kas varētu palīdzēt šinī gadījumā.

Kas ir tas, kas varētu negatīvi ietekmēt slēdzenes?

Pats durvju remonts apzīmē to funkciju atjaunošanu, un arī dekoratīvā pārklājuma atjaunošanu vai arī pašu durvju nomaiņu. Brīdī, kad ir apgrūtināta slēdzeņu atvēršana, to var veicināt sekojošas nianses:

  • pirmatnējs slēdzenes mehānisma uzstādīšanas tehnoloģijas neievērošana;
  • ļaunprātīgs iekļūšanas mājās mēģinājums;
  • ārdurvju slēdzeņu bojājums;
  • dabīgs elementu nodilums lietošanas laikā.

Ja jums mājokļa ārdurvis tomēr ir dzelzs, kā, piemēram, auto durvis, viņas ir tieši pakļautas videi, tad šajā gadījumā varētu papildus būt cita veida cēloņi bojājumiem: mitruma un temperatūras atšķirību iedarbība. Ūdens kondensāts, kurš savācas slēdzenēs un vēršanas mehānismos var sasalst zemās temperatūrās un tādējādi salūzt. Kad veidojas rūsa, tas iznīcina ārdurvju eņģes, padarot durvis diezgan šķības. Jebkurā izkārtojumā atslēgu serviss izlīdzēs Jums kā klientam.

Pieredzējušu darbinieku slēdzeņu atvēršana – sameklē sev speciālistu!

Ir apgrūtinoša auto atvēršana vai, piemēram, nepieciešams atslēgu serviss? Tomēr ir jāzina tieši tās vietas, kur varētu griezties. Bez šaubām, parasti mēs varam piezvanīt brokerim, bet tikai ja mums ir sos durvju atvēršana iekļauta. Bet eksistē uzņēmumi, kurā tiek sniegts tieši profesionāls atslēgu serviss. Kā šādu kompāniju atrast? Svarīgākais jau ir izlasīt visas iespējamās citu klientu atsauksmes. Nekas jau nav arī tik ļoti svarīgs, kā citu klientu redzējums, kā arī šeit nav nozīmīgi vai servisa darbs jau bija seifu atvēršana vai durvju remonts. Visam bija tiešām jābūt izdarītam labi. Izvēloties servisu, paceliet vēlamos jautājumus, jo tad var izprast, vai varbūt otra galā ir profesionālis. Kā arī nemēģiniet uzlauzt ārdurvis saviem spēkiem, jo Jūs varat vienīgi sabojāt šīs durvis, kas pēc tam būs jāmaina. .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.