PVC LOGI MĀJOKĻOS VISĀ LATVIJĀ

Mūsdienās plastmasas jeb PVC logi ir kļuvuši par gadsimta iezīmi arhitektūrā, jo, ja paskatāmies apkārt, būs grūti atrast kādu citu logu veidu, ko klienti izvēlētos uzstādīt savos mājokļos. Latvijā joprojām ir visi četri gadalaiki, dažkārt ar siltākām ziemām, taču drēgns laiks ir lielāko gada daļu.

Mājīga temperatūra iekštelpās drēgnajos un aukstajos gada mēnešos, ir viens no iemesliem, kādēļ cilvēki Latvijā steidz nomainīt vecos koka logus, pret plastmasas logiem. Tā pat šis ir viens no iemesliem, kādēļ jaunceltnēs plastmasas logi ir pirmā izvēle, kad runa par logu montāžu. PVC logi nodrošina lielisku ventilāciju vasarā un lielisku siltumizturību ziemā. Plastmasas logi Latvijā ir populārākā izvēle klientu vidū jau vairāk kā 20 gadus.

Uzzināt vairāk – https://ziemelulogi.lv/

KĀ VEICINĀT ENERGOEFEKTIVITĀTI MĀJOKLĪ?
Ēku renovācija un energoefektivitātes celšanas pasākumi Latvijā iet roku rokā. Kāpēc svarīgi, lai mājoklis būtu energoefektīvs? Pirms 50 gadiem celtajos sērijveida dzīvokļu daudzstāvu namos dzīvo viena liela daļa no visas Latvijas iedzīvotājiem. Skaidrs, ka ēkas konstrukcijas, komunikācijas un viss pārējais ir morāli un fiziski novecojis, tādēļ tiek veikta namu pilnīga renovācija, kas iekļauj arī logu nomaiņu, ja tas jau nav izdarīts iepriekš. Vecie koka logi spēlē lielu lomu zemajai temperatūrai dzīvoklī, jo apvienojumā ar novecojušu apkures sistēmu, netiek nodrošināta pilnvērtīga temperatūra dzīvojamās telpās. PVC logi nodrošina pareizu un atbilstošu gaisa cirkulāciju telpā, kā arī mūsdienīgu ventilācijas iespēju. Ja logi iemontēti nepareizi, tad pastāv risks, ka telpā sāks veidoties mitrums un uzkrāties kondensāts.

KAS VEIC APDARES DARBUS PĒC LOGU MONTĀŽAS?
Neatkarīgi to tā vai dzīvojat daudzdzīvokļu nama dzīvoklī vai privātmājā, noteikti tiks atrasti risinājumi jebkuram projektam. Visus nepieciešamos mērījumus veic cilvēki, kuri rūpēsies par logu montāžu. Logu montāža tiek piedāvāta kopā ar apdares darbiem, lai pēc darbu beigām nebūtu jāmeklē jauni meistari, kas montēs palodzes un veiks apdares darbus logu ailēm. Precīzas izmaksas varēs noteikt, kad tiks saskaņots un apstiprināts montāžas projekts, jo visas izmaksas tiek rēķinātas individuāli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.