LIELISKAS VASARAS UN ZIEMAS RIEPAS

Katrs auto vadītājs noteikti zina, ka mainotes sezonām, obligāta arī automašīnas riepu nomaiņa. Šī iemesla dēļ, automašīnu šoferus var iedalīt divās grupās. Viena grupa izvēlas savām mašīnām uzstādīt vissezonas riepas, tādējādi sezonai mainoties pazūd problēma par jaunu riepu meklēšanu vai esošo nomaiņu.

Taču, otra daļa dod priekšroku riepu komplektu mainīt divas reizes gadā. Nav sliktas pieejas šajā jautājumā, pats galvenais ir sekot tam, lai auto riepas ir kvalitātīvas un sistemātiski jāseko līdzi to nolietojumam kā arī protektora slānim, lai nerastos nedrošas situācijas. Tik pat būtiska ir arī uzticama servisa apkope, kas riepas ne vien nomainīs un veiks diagnostiku, bet arī konsultēs par labākajiem risinājumiem katrai automašīnai un braukšanas paradumiem ikdienā.

Ieskaties piedāvājumā – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/ziemas-riepas/

ZIEMAS UN VASARAS VAI VISSEZONAS RIEPAS?

Katram auto īpašniekam tiek dota brīva izvēle tajā, kādas riepas uzstādīt savam auto – ziemas un vasaras vai vissezonas. Kamēr ar parastajām ziemas un vasaras riepām nekādu pārpratumu nevar rasties, mulsumu mēdz izraisīt vissezonas riepas un kā tās funkcionē vienlīdz labi dažādos laikapstākļos un gadalaikos, kā arī temperatūras svārstībās. Ziemas un vasaras riepu komplekti atšķiras ne vien pēc to fizikālajām īpašībām, bet arī ķīmisko sastāvu, kas dažādās gaisa temperatūrās nodrošina vislabāko saķeri ar ceļu. Uz slidena un salīdzinoši auksta ceļa seguma ziemas mēnešos, noteikti noderīgas būs ziemas riepas ar radzēm. Ja runājam par vissezonas riepām, tad obligāti jāpiemin, ka šādas riepas nevajadzētu izmantot laikapstākļos, kad gaisa temperatūra ir zem 0 grādiem, kā arī vasarās šādām riepām ātrāk dilst protektora līmenis.

KĀDUS DISKUS IZVĒLĒTIES SAVAM AUTO?
Riepu serviss noteikti piedāvā arī disku servisu kā arī apkopi. Disku veidi ir dažādi un specialista ieteikums par to, kādus diskus izvēlēties savam auto, noteikti noderēs. Daudzi nemaz nezina, cik liela nozīme ir automašīnas diskiem, pie tam, tik pat daudzi uzskata, ka to funkcija ir tikai dekoratīva, taču, disku fiziskais stāvoklis ietekmē ne tikai stabilitāti un dinamiku, bet arī ekonomiskumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.