Ko tad vajadzīgs saprast konkrēti par to, kā tad tiks izgatavotas apaļas uzlīmes?

Patlaban uzlīmju izgatavošana ir diezgan populārs drukāšanas pakalpojums. To izgatavošanas skaits sasniedz miljoniem eksemplāru, kā arī šajā gadījumā var arī minēt, ka šis tad ir viens no galvenajiem drukas veidiem, ko izmanto biznesā.

Tā joma, kurā var būt izmantotas apaļas uzlīmes vai arī cita veida tomēr ir diezgan plaša. Tās izvieto uz pārtikas precēm, alkohola, aptiekas produktiem, sadzīves ķīmijas/parfimērijas, un dažādu citu izstrādājumu taras. Nav noliedzams, ka, arī uzņēmēji, kas neražo preces, parasti izvēlās sūtīt personalizētas uzlīmes, lai tādējādi pārvērst dāvanas par svarīgām, kā piemēram, partneriem.

Uzlīmju druka – veidi un varianti

Pirms tam kā tiek pasūtītas, kā piemēram, personalizētas uzlīmes vai arī tiek mēģināts uzzināt cenu, būtu jāizprot kādi tad drukas tipi pastāv un ar ko tie atšķiras savā starpā.
• Flexo druka vai arī fleksogrāfija. Šī metode ir laba, ja, izmantojot automātiskā tipa iepakojumu, vajadzīga liela uzlīmju aprite. Formu dažādība un spilgts attēls, reljefs un lakošana – dažādu tehnoloģiju izmantošanas rezultātā varētu iegūt labas kvalitātes personalizētas uzlīmes.
• Ofseta druka. Šeit uzlīmju druka izmanto papīru, kas ir pašlīmējošs. Kad ir vajadzīgs iesaiņojums vai arī uzlīmes sienām, vajadzētu pasūtīt uzlīmes, kas ir lielāka izmēra un taisītas pēc ofseta drukas.
• Digitālā druka. Šeit uzlīmju druka, cena – viss ir līdzsvarots un tas ir izdevīgi mazām tirāžām. Taču, drukājot uz digitālās preses, uzlīmes saķere mazliet mazinās.
• Liela formāta uzlīmju izgatavošana mūsdienās ir izplatīts veids. Šī veida metodes īpašas priekšrocības jau ir šķīdinātāju un noturīgu tintes pielietošana, protams, arī robošana bez šuvēm. Ir iespēja griezt apaļas uzlīmes bez to drukāšanas.
• Sietspiede ir īpaša metode, kura sniedz iespēju izdrukāt produktu, pielietojot sudraba vai zelta krāsas. Metalizētas uzlīmes izrotās visus suvenīrus. Tātad, priekš tam, lai izgatavotu labas, kvalitatīvas personalizētas uzlīmes, Jums ir nepieciešama plēve, kas pati līmējas.
Tagad zinot, kādā veidā tiek taisītas personalizētas uzlīmes, var izvēlēties priekš sevis piemērotāko veidu un izdarīt sev uzlīmju pasūtīšanu.

Kur var būt sūtītas personalizētas uzlīmes?

Tad, kad tiek pasūtīta uzlīmju druka, cena tādiem darbiem veidojas no izstrādājumu lieluma vai formas, pielietojamiem izejmateriāliem, tirāžas, krāsu skaita. Taisot reklāmas uzlīmes dizainu, parasti tiek ievērots klientu uzņēmuma korporatīvais stils, reklāmas mērķi, mērķauditorija. Tāpēc, kad ir skatīts drukas veikals, labāk izlasīt pilnīgi visas pieejamās klientu atsauksmes par šo kompāniju un labi iepazīties ar mājas lapu. Jo tieši mājas lapā varēs uzzināt vairāk par kopējo uzņēmuma tēlu un saprast vai, piemēram, sadarbība būs veiksmīga. Ļoti labi, ja uzņēmums jau ir daudzus gadus, jo tad darbība ir uzlabojusies, kā arī attīstījusies. Tad varētu būt drošiem un arī uzticēt tiem darbu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.