KĀ NORIS LOĢISTIKAS PAKALPOJUMU IZPILDE?

Jau gadu simtiem ilgi, dažāda tipa kravu pārvadāšana ir bijusi akuāla teju visiem tirgotājiem, kā arī tā ir neatņemama importa un eksporta jomas atbalsta sastāvdaļa. Viss tas, ko varam atrast veikalu plauktos, ir vairāku loģistikas servisa kopuma rezultāts.

Viss, sākot no preces radīšanas, līdz nonākšanai pie pircēja, ir loģistikas procesu kopums. Lielākos uzņēmumos šo darbu veic atsevišķas  loģistikas kompānijas, savukārt, mazāka izmēra firmas un ražotnes, labprāt lieto loģistikas firmu pakalpojumus. Kravas taksometrs, konteineru pārvadājumi, vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi ir tikai niecīga daļa no visa loģistikas servisa piedāvājuma. Tiek nodrošināti visa tipa kravu pārvadājumi, ieskaitot gaisa un jūras ceļus.

KĀ IESPĒJAMS TRANSPORTĒT SPECIFISKU KRAVU?

Katrs klients un tā vajadzības tiek vērtētas atsevišķi, lai būtu iespējams nodrošināt piemērotāko un drošāko pārvadājumu veidu, balstoties gan uz galamērķi, gan kravas specifiku. Papildus iespējams lietot arī apdrošināšanas un muitas brokeru konsultācijas. Arī negabarīta kravas transportēšana nesagādā nekāda veida problēmas. Krava var tikt transportēta ar avio, auto, dzleceļu, arī ar velosipēdu, ja ir tāda nepieciešamība – viss process, neatkarīgi no pārvadāšanas paņēmiena, tiek uzraudzīts no A-Z, līdz ar to nodrošina apmierinātus klientus un sadarbību nākotnē.

POPULĀRĀKAIS KRAVU PĀRVADĀŠANAS VEIDS.

Skaidrs, ka kravu transportēšanas veidi ir atšķirīgi. Ņemot vērā to, ka kravas, ko nepieciešams pārvadāt, ašķiras, ir iespējams noskaidrot piemērotāko pārvadāšanas formu, tādējādi rodot visoptimālāko risinājumu pircēja vajadzībām. Vispopulārākais kravu pārvadāšanas veids, noteikti ir auto kravas. Šādu kravu pārvadāšanas veidu ir viegli noorganizēt, ir iespējams pārvadāt teju jebkāda tipa sūtījumus un tas ir izplatīts ne vien Eiropā, bet arī visur citur pasaulē. Savukārt, ja īpaši sensitīvu kravas ir vajadzīgs nogādāt galamērķī pēc iespējas ātrāk, tad labākais risinājums būs avio pārvadājumi. Protams, nedrīkst aizmirst dzelzceļa pārvadājumus, kas ir salīdzinoši lēts un kvalitatīvs risinājums kravas pārvadāšanai, ne tikai vagonos, bet arī cisternās un uz platformām. Nedrīkst nepieminēt arī vissenāko kravas pārvadāšanas veidu – jūras ceļus. Pakalpojums tiek nodrošināts ne vien kravu pārvadāšanai uz lielākajām eiropas, bet arī uz pasaules ostām Malaizijā, Singapūrā un pat ASV.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.