Ar ko kredīts internetā atšķiras savā starpā tieši no Banku kredītiem?

Pat šodien ne visu lielo kredītiestāžu piedāvājumā eksistē aizdevumi online, šodien šis variants biežāk ir nebanku kreditēšanas iestāžu piedāvājuma klāsts. Kredīts internetā ir parocīgs veids, kā var iegūt vajadzīgo summu ļoti ātri, bet daži klienti vilcinās to izmantot. Pieteikšanās kredītam, ar internetu, neatšķiras no pašas kredītiestādes apmeklēšanas. Tiek aizpildīts pieteikums, saņemts apstiprinājums un tad nauda. Vienīgi šeit visas manipulācijas notiek caur i-banku vai arī personīgo klienta kontu.

Kā vēl viena priekšrocība ir tā, kad pieteikumu var iesniegt uzreiz vairākās kredītiestādēs. Viennozīmīgi tas būtiski palielina iespējas saņemt kredītu. Zemāk mēs aprakstīsim, ar ko tad kredīti internetā atšķiras savā starpā no bankas kredīta, kā arī kam tieši jāpievērš vērība, ņemot kredītu.

Skatīt vairāk – auto kredīts!

Cik tad kredīts online ir nepieciešama opcija šodien?

Mēģinot izpētīt to cik tad kredīti internetā tomēr ir izdevīgi, būtu jāsāk ar plusiem un arī trūkumiem.
Tiešsaistes aizdevumu priekšrocības:
Laika taupīšana – ātra pieteikuma izvērtēšana un momentāla naudas ieskaitīšana ļauj aizņēmējam saņemt vajadzīgo summu jau 20-30 minūtēs pēc tam kā iesniegts pieteikums. Tajā pat dienā kredīts online tiek izdots pieteicējam.
Pieejamība klientam – kredīts var tikt izsniegts bez klātienes konsultācijas, bet izvēles produkts jau tiek izvēlēts patstāvīgi, apskatot un iepazīstoties noteikumiem kreditētāja vietnē.
Minimāls dokumentu pieprasījums – lai būtu noformēts aizdevums online, lielākoties ir jāuzrāda vien pase un telefona numurs. Citas organizācijas pieprasa elektroniskas dokumentu kopijas. Ja aizņēmējs vēlas pieteikties uz mazu summu, kreditētājs var arī neprasīt ziņas par maksātspēju un kredītvēsturi.
Pats galvenais cēlonis tam, kāpēc aizdevums online tomēr ir tik ļoti populārs, ir šī saņemšanas parocība un vēl vienkāršums. Taču, vienkāršojot pieteikumu apstrādi, kredītiestādes saskaras ar to, ka maksājumi par kredītu var būt kavēti. Šajā gadījumā kreditori pastiprina prasības pret naudas atgriešanu.
Lai kompensētu varbūtējos zaudējumus, mikro kredītiestādes jau ir spiestas izvirzīt īpašus nosacījumus:
Ierobežot finansējuma summu, ko sniedz aizdevums;
Paaugstināt procentus;
Samazināt aizdevuma līguma termiņu.
Neskatoties uz visiem plusiem kā arī trūkumiem, kad tiek ņemts kredīts, jau ir jāizvērtē tā vajadzība un būtu jāapzinās viennozīmīgi tas, ka pats aizdevums būs jāatgriež.

SMS kredīti – momentāli un arī bez jebkādas ķīlas

SMS kredīts tad ir īsa termiņa mikrokredīts, ko kredītņēmējs saņem, lietojot īsziņu, kas atnāk uz tālruni. Izmantojot šo kredīta tipu, klients veic vienkāršu pieteikuma procedūru. Parasti aizņemas no 100-1000 EUR. Protams, šinī gadījumā aizdevums būs jūtami dārgāks klientam, tādēļ šis veids jau ir piemērots vien neparedzēta naudas trūkuma gadījumā, kad parādās vajadzība tos ātri papildināt. Bet, tā kā sms kredīts jau ir diezgan viegli pieejams, tam tomēr ir liels krāpšanas risks, tādēļ nesniedziet informāciju par sevi un jebkādu bankas informāciju citiem. Aizņematies atbildīgi, izvērtējot savu spēju maksāt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.