Vadīt automašīnu ir viegli

Auto skola ir speciāli radīta iestāde, kurā intensīvas mācības izvēlas uzsākt tie, kas beidzot nolēmuši iegūt transportlīdzekļa vadītāja apliecību. Patiesībā auto skola varēs iemācīt jebkuram cilvēkam būt patstāvīgam, mēģinot pieņemt atšķirīgus lēmumus, kas saistīti ar neskaitāmām situācijām , kas notiek uz ceļa. Būtiskākais autoskolas mērķis ir ne vien paaugstināt braucēju zināšanu un esošo iemaņu līmeni, bet arī iegūt noteiktu sapratni par pašu auto un tā uzbūvi. Tajā brīdī, kad konkrētais instruktors ir sapratis, ka autoskolas klients ir tiešām gatavs apliecināt savas prasmes arī galvenajā noslēguma pārbaudījumā, tiek veikts autoskolas eksāmens. CSDD sagatavotais eksāmens ir nedaudz citādāks, tas sevī ietver patstāvīgās braukšanas posmu, kā arī tiek vērtēts manāmi rūpīgāk. Noteiktā autoskola Rīgā piedāvā apmācību vairākās kategorijās, līdz ar to tā var tikt dēvēta arī kā motoskola. Ja esat ieguvis B kategorijas autovadītāja tiesības, tad Jums būs visas izredzes arī sākt mācīties vadīt kādu motociklu.

Izbaudiet adrenalīnu, vadot motociklu

Jebkuram būtu jāsaprot, ka īpašais CSN tests ir daudzvedīgs un tajā tiek iekļauti tie jautājumi, kas attiecas uz konkrētā transportlīdzekļa vadīšanu. A kategorija bez šaubām nozīmē, ka visas apmācības tiek piedāvātas saistībā ar atšķirīgiem motocikliem. Plānotās apmācības tiek piedāvātas no 22 gadu vecuma, savukārt pašu apliecību var noformēt un iegūt 24 gados. Jebkuram interesentam skaidri jāsaprot, ka eksāmena laikā būs brīvi un patstāvīgi jāpārvietojas pa dažādām ielām, bet vērtētājs visu laiku atradīsies aizmugurē speciālā auto. Arī A1 atsevišķā kategorija ikvienam piedāvā dažādu motociklu vadīšanas apmācību un atbalstu, tomēr tad spēkratiem ir mazāka jauda un tā pārējiem parametriem jāatbilst likumiem.

B1,C un C1 kategoriju piedāvājumi

Jums ir visas iespējas izraudzīties arī kategorijas, kas domātas lielākiem automobiļiem vai citiem spēkratiem. Visai iecienīta ir arī B1 kategorija, kurā tiek iekļauti kvadracikli un dažādi tricikli, kuru ātrums nepārsniedz 45km/h. Ja būsiet jau sasniedzis 16 gadu robežu, šāda veida tiesības Jūs varēsiet drīz vien iegūt bez problēmām. Ja ir nepieciešamība vadīt automobiļus, kuru pilna masa pārsniedz 3,5t un Jums šobrīd ir jau vismaz 21 gads, bez šaubām jāizraugās tieši C kategorija. Būtiska uzmanība jāpievērš tam , ka šāda veida speciālās apmācības tiek nodrošinātas tikai tiem, kuriem ir vismaz 2 gadu stabils stāžs ar B kategorijas apliecību. B kategorija domāta tiem, kas nolēmuši sākt vadīt automašīnas, kuru masa nepārsniedz 3,5t, tiesības var saņemt jau 18 gados. Un visbeidzot ir arī C1 kategorija, kurā ietverti spēkrati, kuru pilna masa ir robežās no 3,5 līdz pat 7,5t.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *