TELPU APKURES OPCIJAS MĀJAI

Tuvojas ziema, pie tam ar lieliem soļiem, tādējādi saprotams, ka aktuāls kļūst jautājums par piemērotu telpu apsildīšanu savā mājoklī. Šādos gadījumos nedaudz paveicies ir daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem, par kuru telpu apkuri rūpējas namu apsaimniekotājs, pieslēdzot apkurināšanu apkures sezonas sākumā.

Bet, ja dzīvojat privātmājā, ir daudz un dažādi risinājumi tam, kā drēgnā laikā nodrošināt siltas telpas. Projektējot māju, jebkurš arhitekts, pašā mājokļa vidū, pat ja tam nav vajadzība, ieprojektēs dūmvadu, lai vajadzības gadījumā būtu iespējams mainīt telpu apsildes formu bez liekiem izdevumiem un problēmām. Dūmvads tiek izbūvēts mitekļa vidū, lai tam var piekļūt parocīgi no jebkuras telpas mājā un skurstenim pievienot krāsni vai kamīnu.

KAMĪNI UN KRĀSNIS MĀJĀM

Pastāv vairāki telpu apsildes varianti. Ja dzīvojot privātmājā, un negribat izmantot elektrisko telpu apsildīšanu, tad eksistē opcija ierīkot krāsniņu, kamīnu, plīti, granulu katlu un vairākus citus telpu apkures veidus. Telpas stūrī sprakšķoša malkas krāsns vai kamīns, allaž telpai ir piedevis jauku atmosfēru un omulību, papildus arī apsildot telpu. Krāsnis un kamīnkrāsnis katra tiek veidota tā, lai ne tikai pildītu savu funkciju, bet arī dizains iekļautos mājas interjerā. Tās ir askētiskas un nemanāmas, taču tajā pat laikā funkciju pildošas, skatīt šeit var dažādus veidus. Stūra kamīnkrāsnis ir atsevišķa tehnikas grupa, kas ir mūsdienīgs risinājums tradicionālai vērtībai. Kamīnkrāsnīm ir lielas durvis un tajā sprakšķošās liesmas, kas ir mājīguma rādītājs, ir redzamas no katras vietas telpā. Universāliem un arī praktiskiem cilvēkiem noderīgi un arī interesanti liksies kamīnkrāsns un cepeškrāsns apvienojums. Neviena maltīte negaršo tā, kā gatavota krāsniņā, kas tiek kurināta ar malku. Lūk, dzīvojot arī 21. gadsimtā ir iespējams ieviest šādu vietējo eksotiku savās mājās, ierīkojot kamīnkrāsni ar cepeškrāsni. Ja Jūsu īpašumā ir arī pirts, tad obligāti jāpievērš liela uzmanība tam, kā pirts telpa tiks piesildīta. Klientiem tiek piedāvāti vairāki veidi – gan mazākas krāsnis, kas piesilda saunas telpu, gan tādas, kas pilda dubultu funkciju, piesildot ne vien pašu pirti, bet arī priekštelpu, kurā pirms un pēc pirts rituāla būtu patīkami uzkavēties jaukā kompānijā. Loģiski, arī pirts krāsnīm tiek nodrošināts lieliskais un askētiskais skandināvu dizains.

Atbilstošu apkures iekārtu savas mājas vai citu telpu apsildei, sameklēt katrā ziņā nav problēma, un nevajag aizmirst, ka gada drēgnajā laikā nekas tā neienes mājās un sirdīs siltumu, kā sprakšķoša krāsniņa vai kamīns!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *