SKAISTĀKIE GALDI ELEGANTĀKAJIEM CILVĒKIEM!

Vai ikdienā vispār apjaušam, cik daudzas lietas mēs darām pie galda? Te mēs gan mielojamies, gan strādājam, gan noliekam uz tā vajadzīgās lietas, gan domājam pie tā svarīgākās domas.

Katram no šiem uzdevumiem ir pielāgots arī sava veida galds, tāpēc ir sastopami gan datorgaldi, gan ēdamgaldi, gan kafijas galdi, gan daudzu citu funkciju galdi.

Tomēr galda funkcijas nav vienīgā lieta, kas atšķir dažādus galdu veidus – te ir arī bezgalīgi plašas variāciju iespējas izmēru, materiālu, formas un dizaina ziņā. Piemēram, pamatīgs koka galds galds ir izmantojams gan kā ēdamgalds, kur ģimenei no rīta pulcēties, gan kā galds, pie kura produktīvi strādāt, gan kā galds spēlēm, pie kura vakarā satikties ar draugiem.

Dizainakresli.lv ir latviešu uzņēmums, kas apvieno pasaulē atzīta dizaina paraugus ar Latvijas mēbeļu kvalitāti. Te ražotos galdus var atšķirt pēc askētiskā dizaina, kas piešķir gaumi jebkurai telpai, un augstākajiem kvalitātes standartiem, kas gādā par galdu ilgmūžību.

Dizainakresli.lv mājaslapā redzēsiet atsevišķas sadaļas ēdamgaldiem un virtuves galdiem. Taču kāda gan ir atšķirība? Pirmkārt, funkcionalitāte – ja ēdamgalds būs piemērots arī viesistabai, un tam ir jābūt ne tikai funkcionālam, bet arī elegantam, tad virtuves galds primāri būs ērts gatavošanai vai ļoti mazām virtuvēm. Šādiem gadījumiem dizainakresli.lv piedāvā virtuves galdus ar metāla kājām, kas būs stabilas un izturīgas, kā arī salīdzinoši mazus virtuves galdus, piemēram, galda modelis “Moriss” ir lielisks risinājums, jo tam ir viena stabila metāla kāja, bet apaļo galda virsmu pasūtiet jums vajadzīgajā lielumā.

Konferenču galdi un apsriežu galdi ir paredzēti kaut kam pilnīgi citam nekā, piemēram, virtuves galdi, tāpēc arī gaidas pret tiem ir atšķirīgas. Jebkura biznesa vai uzņēmuma telpas ir šī uzņēmuma vizītkarte, turklāt šajās telpās darbinieki dažkārt pavada lielāko daļu savas dienas, tāpēc jācenšas, lai mēbeles te būtu funkcionāli ērtas, taču arī vieglu un pozitīvu atmosfēru raisošas. Dizainakresli.lv apzinās, cik klientu vēlmes mēdz būt dažādas, tāpēc pielāgos savus galdus pasūtītāja vēlmēm gan izmēru, gan apdares materiālu ziņā. Pozitīvi ir arī tas, ka ikviena stila galdiem dizainakresli.lv piedāvā pieskaņotus krēslus.

Mājaslapā dizanakresli.lv galdi ir sadalīti veselās desmit kategorijās, kas jau vien signalizē par plašu izvēli, turklāt katrā no kategorijām ir pieejami vairāki modeļi. Un, pat ja modelis, kas jums patīk, ir tikai viens, to tik un tā vēl iespējams mainīt gan izmēra, gan virsmas materiāla ziņā. Uzņēmuma darbinieki ir gudru un profesionāli – šis nebūs gadījums, kur jūsu sapņi par ekstravagantu viesistabas galdu vai īpašu bāra galdu tiks uztvertas ar smīnu vai nepatiku – dizainakresli.lv ciena ikviena klienta vēlmes!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *