Sertificēts autoserviss – uzticies profesionāļiem

Mūsdienīga pasaule tomēr ir ļoti mainījusies, kā rezultātā šodien uz jaunām mašīnām brauc ne vien ļoti turīgi klienti, taču pat vienkāršie cilvēki ar vidējo algu līmeni. Līzings un pretīmnakoša cena jauniem auto ar katru dienu vairāk mudina cilvēkus iegādāties nevis lietotus, bet jaunos auto.

Būtiskākā starpība ir tanī, kad ar vecām mašīnām viegli spēja tikt galā arī pats automašīnas saimnieks un nopirkt vajadzīgo detaļu, vai arī īstenot nelielu labošanu. Taču modernas mašīnas visas jau ir pārpilnas ar elektroniku, kas tad arī ir tas, kas neļauj vairs izdarīt pastāvīgi remontu, kā rezultātā spiež cilvēkus doties tāda veida vietām kā, piem., sertificēts lexus autoserviss vai, piemēram, citas markas serviss. Tādēļ jau ir svarīgi, lai ir izraudzīts ne tikai pēc cenām patīkams autoserviss Rīgā vai arī citā pilsētā, taču arī ar lielu pakalpojumu klāstu, kas tad būs veikti profesionāli, vai nepieciešama tikai eļļas maiņa vai nopietns remonts.

Autoserviss Juglā – sertificēts vai varbūt remonts garāžā?

Pilnīgi visi auto servisi ir sadalīti 3 lielās grupās – oficiāls dīleru serviss, daudzu automašīnu marku servisi vai privātie autoservisi un privātās garāžas.
Ikviens automašīnu pārdošanas uzņēmums kvalificējas kādā vienā konkrētā auto brendā, dažreiz divās, taču tad tās ir tehniski līdzīgas. Tieši tās ir drošas firmas, kas aizņem 17% servisu tirgus daļu. Tāds autoserviss izmanto vienīgi oriģinālas rezerves daļas, kā arī īpašu kvalitatīvu aprīkojumu. Lai uzsāktu auto tehnisko apkopi, jebkurš oficiālais serviss būs akreditēts un arī saņem attiecīgu sertifikātu, kā piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Sazinoties ar dīlera automašīnu servisu, Jūs noteikti iegūsiet augstas kvalitātes servisu ar garantijām jebkāda veida darbam. Tomēr šādu organizāciju pakalpojumi nebūs lēti un izdevīgi.
Daudzu brendu automašīnu servisos būs veikts auto remonts neatkarīgi no valsts, markas un izlaišanas gada. Visbiežāk tādas organizācijas piedāvā pat servisa garantijas kā arī veic labu remontu. Un tas arī var būt, piem., sertificēts toyota autoserviss, bet tas nav šo auto dīleris. Un arī, protams, šajā gadījumā pakalpojumu izdevumi būs mazākas nekā tas ir pie izplatītāja. Tāds autoserviss Juglā atrodams, vai arī citā rajonā kā arī šeit varēsiet saņemt tādus pakalpojumus, kā riepu montāža un balansēšana, auto diagnostika, un arī pats remonts uc. Šādi servisi veido ap trīsdesmit vienu procentu no visa tirgus.
Un ir auto remonts, kurš izpildīts kaut kādā garāžā, kas standartā ir maza darbnīca, kur strādā vairāki darbinieki. Šeit automehāniķis var būt ar pieredzi un lietpratīgs, taču bez nepieciešamās izglītības, turklāt sameklēt lietpratēju jau ir ļoti grūts uzdevums. Parasti tādās garāžās tiks izdarīts sliktas kvalitātes auto remonts. Tanī pat brīdī nebūs piedāvātas jebkādas garantijas, bet cenas te, visticamāk, vienmēr būs zemākas.

Kvalitatīva autoservisa pazīmes

Bezatbildīga pieeja tad kad jau tiek skatīts autoserviss Juglā, citur Rīgā vai arī visā Latvijā, ļoti bieži liek cilvēkiem pārmaksāt vairāk nekā bija gaidīts. Zemā veikto pakalpojumu kvalitāte rosina papildus materiālās izmaksas. Pareiza autoservisa atlase tomēr ir atslēga Jūsu auto drošai izmantošanai.
Izvēloties servisu, būtu jāvērš vērība sekojošiem momentiem:
1)Priekšroka jādod tādam servisam, kurš kvalificējas Jūsu mašīnas remontā, piemēram, sertificēts toyota autoserviss. Viņi zina visas šī mašīnas pozitīvās un negatīvās puses;
2)Savāciet maksimāli iespējamo ziņu apjomu par servisa darbu. Vērsiet lielāku vērību pozitīvām un vēl sliktām citu klientu rekomendācijām;
3)Izskatiet pakalpojumu līmeni, cenas un darbinieku apmācību. Kvalificēts automehāniķis, kā arī auto elektriķis būs Jūsu miera garants;
4)Pirmreizējai servisa telpu, kā arī pašas remontdarbnīcas apskatei vajadzētu atstāt pozitīvu iespaidu, pie tam pievērsiet īpašu uzmanību par aprīkojumu, kam tad jābūt labas kvalitātes un no droša ražotāja.
Atbildīga pieeja autoservisa atrašanā kļūst par labu atslēgu nekļūdīgai un vēl komfortablai auto ekspluatācijai. Bieži vien pastāv iespēja palikt jau par pastāvīgu servisa klientu, kad padarītā darba kvalitāte tiešām ir labā līmenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *