Seifs, dzīvokļa ārdurvis vai varbūt mašīnas durvju slēdzenes – visu varētu sataisīt slēdzeņu serviss

Vai pēc smagas darba dienas nevarat tikt ārā vai varbūt tikt iekšā mājās? Vai slēdzene ir izlūzusi, vai arī pats mehānisms būtu iestrēdzis, vai atslēga palikusi slēdzenes iekšā? Vairumā gadījumu pirmā ideja ir zvanīt apsaimniekotajām vai pašam censties atvērt ārdurvis.

Tomēr slēdzeņu atvēršana pašrocīgi varētu novest pie pašas durvju ailes salūšanas un tad vajadzību nekavējoties mainīt viņas. Kaut gan mājoklis nav tas vienīgais, kurā var arī netikt iekšā. Ko tad pasākt, ja auto durvju atvēršana nebūs iespējama, bet atslēgas ir vai nu iekšā auto, vai, piemēram, bagāžas nodalījumā? Kā vērt vaļā mašīnas ārdurvis, kad slēdzene ir iestrēgusi? Šim te pastāv atslēgu serviss, kas palīdz klientiem šādās situācijās.

Slēdzeņu atvēršana apgrūtināta – iespējamie iemesli

Durvju remonts apzīmē pašu durvju funkciju atjaunošanu, kā arī dekoratīvā izskata restaurēšanu vai pašu durvju nomaiņu. Tad, kad būs apgrūtināta durvju atvēršana, to var veicināt sekojošas lietas:

  • pirmatnējs durvju slēdzenes mehānisma uzlikšanas tehnoloģijas neievērošana;
  • ļaunprātīgs iekļūšanas mājās mēģinājums;
  • durvju slēdzeņu sabojāšanās;
  • dabīgs detaļu nolietojums lietošanas laikā.

Gadījumā ja dzīvokļa ārdurvis ir no dzelzs, kā, piemēram, auto durvis, viņas jau ir vides ietekmējamas un šajā gadījumā varētu papildus būt cita veida iemesli bojājumiem: piemēram, mitrums un temperatūra un to mijiedarbība. Ūdens kondensāts, kas tieši savācas slēdzenēs kā arī atvēršanas mehānismos var sasalst zemās temperatūrās un tādējādi salūzt. Kad veidojas rūsa, tas bojā durvju eņģes, pārvēršot durvis šķības. Katrā gadījumā durvju serviss izlīdzēs Jums kā klientam.

Pēc kā tad vadīties, meklējot palīdzību mājokļa durvju vai auto atvēršanā?

Parādījās apgrūtinoša auto durvju atvēršana un vajadzīgs slēdzeņu serviss? Ir jāpārzin tās vietas, kur varētu doties. Bez šaubām, parasti mēs jau varam zvanīt apdrošinātājam, ja mums ir iekļauta sos durvju atvēršana. Taču eksistē uzņēmumi, kur būs piedāvāts tieši profesionāls slēdzeņu serviss. Kā tādu uzņēmumu atrast? Svarīgākais būtu izlasīt visas iespējamās rekomendācijas. Nekas nav arī tik nozīmīgs, piemēram, kā pārējo pastāvīgo pircēju redzējums, kā arī šeit nav svarīgi vai servisa darbs bija tieši seifu atvēršana vai arī durvju remonts. Jebkam no tā jau bija jābūt paveiktam kvalitatīvi. Meklējot uzņēmumu, paceliet vēlamos jautājumus, jo tad var izprast, vai otrā galā jau ir profesionālis. Un necentieties uzlauzt durvis paši, jo Jūs varat vienīgi sabojāt tās un būs jāveic maiņa. .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *