Pēkšņi saplīsis auto? Kur meklēt ātru palīdzību?

Automašīna tieši tā kā mūsu ķermenis agrāk vai vēlāk sāks zaudēt pozīcijas dēļ vecuma un tad tai būs vajadzīgs remonts un apkope. Aktīva transportlīdzekļa izmantošana var novest pie motora vai elektriskās vadības pamata darba elementu nodiluma.

Protams, ja var, tad arī jau var saviem spēkiem remontēt automašīnu. Bet visbiežāk brīvā laika, iespēju vai vēlmes izsīkums liek arī automašīnu mīļotajam meklēt palīdzību, šajā gadījumā iet palīgā autoserviss Rīgā vai jebkurā citā pilsētā mūsu valstī. Bieži vien autoservisa izvēle ir diezgan smags uzdevums, kam tieši svarīga kvalitatīva un vēl praktiska pieeja. Nemaz nav jāskrien un jāvadās tieši uz zemu cenu, jo par to Jūs varat saskarties, kad autoserviss var piedāvāt nekvalitatīvu darbu. Servisa izvēlēšanās ļoti bieži paliek par sava veida veiksmes spēli automašīnas saimniekam. Nepieciešama ātra eļļas maiņa vai lukturu regulēšana ? Vērsies pie profesionāļiem!

Kāda tieši veida auto servisi jau ir atrodami?

Pilnīgi visi autoservisi ir sadalīti trīs pamata grupās – dīleru serviss, daudzu mašīnu brenda marku autoservisi vai tā sauktie privātie servisi un vēl privātas garāžas, kas nav nekur reģistrētas.
Katrs auto pārdošanas serviss specializējas kādā vienā noteiktā mašīnas brendā, dažreiz divās, taču tad tās ir tehniski līdzīgas. Tieši tās tomēr ir uzticamas organizācijas ar 17% servisu tirgus daļu. Šāds autoserviss pielieto vienīgi oriģinālās detaļās, kā arī speciālu kvalitatīvu inventāru. Lai uzsāktu auto tehnisko apkopi, jebkurš oficiāls serviss būs licencēts un ir saņēmis attiecīgu sertifikātu, kā piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Sazinoties ar tādu servisu, Jūs bes šaubām saņemsiet augstas kvalitātes servisu pie tam ar garantiju jebkura varianta pakalpojumam. Diemžēl tādu uzņēmumu pakalpojumi nav īsti lēti.
Daudzu zīmolu automašīnu servisos tiek izpildīts auto remonts neatkarīgi no valsts, markas vai ražošanas gada. Visbiežāk šādas organizācijas sniedz arī garantijas servisu un pilda kvalitatīvu remontu. Un tas arī var būt, piem., sertificēts toyota autoserviss, bet tas nav markas pārstāvniecība. Un arī, bez šaubām, šeit pakalpojumu izmaksas būs tiešām zemākas nekā tas ir pie izplatītāja. Šāds autoserviss Juglā arī ir sastopams, vai pat arī citā rajonā kā arī te varēsiet saņemt tādus pakalpojumus, kā auto diagnostika vai riepu montāža un balansēšana, un arī pats remonts uc. Šādi servisi veido apmēram 31% tieši no kopējā tirgus.
Visbeidzot eksistē auto remonts, kas izpildīts garāžā, kas parasti jau ir neliela remontdarbnīca, kurās darbojas dažādi darbinieki. Šajās vietās automehāniķis var būt pieredzējošs un vēl lietpratīgs, tomēr bez vajadzīgās izglītības, turklāt atrast speciālistu jau ir diezgan grūts uzdevums. Parasti tādās garāžās tiek izdarīts zemas kvalitātes auto remonts. Tanī pat brīdī nebūs sniegtas nekādas garantijas, bet izmaksas šeit, visticamāk, būs zemākas.

Galvenie faktori, kuri iespaido autoservisa izvēli

Pieejot bezatbildīgi, kad tiek meklēts autoserviss Juglā, citur Rīgā vai kādā citā Latvijas pilsētā, ļoti bieži liek cilvēkiem pārmaksāt, nevis ietaupīt. Mazā sniegto pakalpojumu kvalitāte rada papildus izmaksas. Pārdomāta autoservisa izvēlēšanās jau ir atslēga Jūsu transportlīdzekļa drošai ekspluatācijai.
Izvēloties servisu, būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība tādiem punktiem:
1)Priekšroka jādod tādam autoservisam, kas specializējas Jūsu automašīnas remontā, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Viņi pārzin jebkādas šī auto nianses un īpatnības;
2)Apkopojiet maksimālo ziņu daudzumu par servisa darbu. Vērsiet lielāku vērību labām un vēl negatīvajām uzņēmuma klientu atsauksmēm;
3)Apsveriet pakalpojumu klāsta līmeni, cenas un speciālistu zināšanu līmeni. Profesionāls automehāniķis, kā arī auto elektriķis būs Jūsu sirdsmiera nodrošinājums;
4)Pirmreizējai servisa telpu, kā arī pašas remonta ietas apskatei būtu jāatstāj pozitīvu iespaidu uz Jums, turklāt vērsiet vērību par aprīkojumu, kam tad jābūt labas kvalitātes.
Pareiza pieeja autoservisa izvēlē pārvēršas tieši par atslēgu nekļūdīgai kā arī ērtai auto darbībai. Bieži vien eksistē iespēja kļūt jau par pastāvīgu servisa klientu, kad padarītā remonta kvalitāte ir pienācīgā līmenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *