Padomājiet par savu atpūtu jau iepriekš

Dažādas lētas aviobiļetes ir zināms kā viens no tiem iemesliem, kādēļ cilvēki labprāt dodas pat uz tālām valstīm. Lēti lidojumi spēj sniegt vairākas būtiskas privilēģijas, sākot ar to, ka konkrētajiem pasažieriem atliek vairāk līdzekļu savai plānotajai atpūtai. Liels lidojumu klāsts visādā ziņā nāk cilvēku prātā, ja tiek nosauktas Turkish Airlines aviobiļetes. Galvenās priekšrocības šīs lidsabiedrības izvēles gadījumā ir tiešām gardi ēdieni un arī nemainīgs komforta līmenis pat neticami garos reisos. Turkish Airlines bagāža arī ir ierobežota, proti, visi pasažieri var sākumā nodot līdz 30 kg reģistrējamo bagāžu, savukārt salonā iespējams paņemt bagāžu līdz 8 kg. Izvēloties biznesa klasi, Jūs iegūsiet atļauju salonā paņemt 2 rokas bagāžas vienības. Lidojumi uz neaptveramo Ameriku ir minēti kā vieni no ilgākajiem, tādēļ ir svarīgi, lai Jūsu pašsajūta būtu nevainojama.

Svarīgākie Aeroflot nosacījumi

Aviobiļetes uz ASV ir iespējams piemeklēt ļoti vienkārši, tās noteikti piedāvā arī Aeroflot veidotās aviobiļetes. Ikvienam zināms, ka ceļot gribētājiem ir patīkami saņemt biļetes par zemāku cenu, tieši tādēļ piedāvātas arī patīkamas akcijas, skatīt vairāk informācijas mājaslapas sadaļā. Tieši 10 kg ir tas maksimālais limits, cik konkrēti drīkst svērt Aeroflot lidojumos izmantotā pasažieru rokas bagāža. Tomēr nododamā bagāža ļauj pārvest diezgan daudz personīgo mantu, jo maksimālais norādītais svars somai ir 23 kg. Situācijās, kad vēlaties pārvadāt arī kalna slēpes, īpašu snovborda dēli utt., vienmēr iespējams izmantot bezmaksas vienību arī šāda veida nestandarta bagāžai.

Noteikumi, izmantojot Lufthansa aviokompāniju

Ja iepriekš piedāvātās lietas Jūs nav tik ļoti ieinteresējušas, iespējams to tiešām spēs izdarīt Lufthansa lidojumi. Piedāvātie lidojumi no Rīgas uz aizraujošo Dublinu ir visai bieži, jo klienti patiešām izvēlas šādu noteiktu galamērķi diezgan lielā daļā gadījumu. Aviobiļetes uz Dublinu nepārprotami piedāvā arī citi, taču Jūs mierīgi varat pārbaudīt, ko tieši piedāvā tik ietekmīga kompānija. Īpašs kritērijs ir tas, ka pilnīgi visus Lufthansa reisos bagāža salonā ir pieļaujama līdz 8 kg stingrajai robežai. Bet jebkuram cilvēkam pieejama arī mazāka izmēra bagāžas vienība, ko sev līdzi ir iespējams paņemt bez atsevišķas maksas. Lai nodotu reģistrējamo bagāžu, Jums būs jāspēj iekļauties 23 kg.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *