Oficiāls auto serviss Rīgā

Automašīna tieši tā piemēram, kā cilvēka organisms agri vai vēlu zaudēs pozīcijas dēļ vecuma un tai būs nepieciešams remonts. Aktīvi lietojot transportu, tas noved pie balstiekārtas, motora vai elektriskās vadības pamata darba elementu nolietojuma.

Protams, ja var, tad var pastāvīgi remontēt automašīnu. Tomēr parasti brīvā laika, enerģijas un vēlmes trūkums liek arī auto mīļotajam meklēt palīdzību, šinī gadījumā iet palīgā autoserviss Rīgā vai jebkurā citā pilsētā mūsu valstī. Parasti autoservisa izvēlēšanās jau ir diezgan smags uzdevums, kam tieši vajadzīga kvalitatīva un arī praktiska pieeja. Nav jāsteidzas un jāvadās tieši uz mazām izmaksām, tā kā par to Jūs varat saskarties, kad auto serviss var piedāvāt sliktu apkalpošanu. Autoservisa diezgan bieži pārvēršas par īstu veiksmes spēli mašīnas saimniekam.

Autoservisu varianti

Pilnīgi visi autoservisi jau ir sadalīti 3 pamata grupās – oficiāls dīleru autoserviss, daudzu mašīnu marku autoservisi vai tā sauktie privātie servisi un protams, arī privātas garāžas, kas nav nekur reģistrētas.
Ikviens automašīnu pārdošanas serviss specializējas kādā vienā noteiktā auto brendā, dažreiz divās, taču tad tās ir tehniski līdzīgas. Tās ir uzticamas firmas, kas aizņem septiņpadsmit procentu servisu tirgus daļu. Šāds autoserviss izmanto vienīgi oriģinālās rezerves daļas un speciālu profesionālu inventāru. Lai uzsāktu auto tehnisko apkopi, katrs oficiāls serviss jau ir licencēts un vēl saņem attiecīgu sertifikātu, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Sazinoties ar tādu servisu, Jūs noteikti iegūsiet augstas kvalitātes servisu pie tam ar garantiju jebkura varianta pakalpojumam. Taču tādu uzņēmumu pakalpojumi nebūs lēti un izdevīgi.
Daudzu zīmolu automašīnu servisos būs izpildīts auto remonts neatkarīgi no tā valsts, markas vai izlaišanas gada. Visbiežāk tādas organizācijas piedāvā pat garantijas servisu un pilda kvalitatīvu remontu. Un tas arī var būt, piemēram, sertificēts toyota autoserviss, taču nemaz nav šo auto dīleris. Un arī, protams, šajā gadījumā darba izdevumi būs tiešām mazākas nekā tas ir pie izplatītāja. Tāds autoserviss Juglā arī ir atrodams, vai arī citā Rīgas mikrorajonā un te iespējams pasūtīt tāda veida pakalpojumus, piemēram, kā riepu montāža un balansēšana, auto diagnostika, protams, arī pats remonts un arī citi darbi. Šādi autoservisi veido ap 31% no visa tirgus.
Un eksistē auto remonts, kas izpildīts kaut kādā garāžā, kas visbiežāk jau ir neliela darbnīca, kurās darbojas dažādi darbinieki. Šeit automehāniķis varētu būt arī pieredzējošs kā arī zinošs, bet bez vajadzīgās izglītības, pie tam atrast lietpratēju tomēr ir ļoti grūts uzdevums. Visbiežāk šādās garāžās tiek izpildīts zemas kvalitātes auto remonts. Tajā pašā brīdī nebūs piedāvātas jebkādas garantijas, taču cenas šeit, bez šaubām, būs zemākas.

Uz ko tad jāraugās, izvēloties auto servisu?

Pamata faktori, kuri jāņem vērā izdarot autoservisa atlasi:
1)Aprīkojums – bez noteikta aprīkojuma komplekta nav realizējama kvalitatīva auto diagnostika vai pat parasta riepu montāža un balansēšana. Tāpēc uzmanīgi noskaidrojiet, kāds tad pacēlājs un cits inventārs ir servisā, tādā, piemēram kā, sertificēts toyota autoserviss;
2)Darbinieki – Profesionāls automehāniķis ir labas kvalitātes pakalpojumu iezīme. Kad darbiniekam pat nav vienkāršāko iemaņu vai arī tam ir grūti saprast avārijas cēloni, neriskējiet! Arī tad, ja Jums nepieciešams auto elektriķis, jo tagad jaunās mašīnas ir diezgan atkarīgas no elektronikas.
3) Rezerves daļas – noskaidrojiet par materiāliem un izvēlētajām detaļām. Iegaumējiet, kad sliktas kvalitātes auto detaļas izmantošana, pēc kāda laika jau var izraisīt neatgriezeniskas sekas automašīnai.
Jāapzinās, ka tiešām kvalitatīva autoservisa izraudzīšanās ir drošība kā arī ilga auto mūža garantija. Uzziniet paziņu rekomendācijas un izvēlieties servisus, kur tad būs atbildīgi par sniegto pakalpojumu kvalitātes līmeni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *