Moderns veids kā var atpūsties – sup izbraucieni

Supošana – tiešām diezgan jauns un jau ierasts termins vienā. Kas īsti ir supošana, un kam būs nepieciešami sup dēļi? Braukšana ar SUP dēli tulkojumā apzīmē stāvēšanu uz dēļa vienlaicīgi ar airēšanu.

Diemžēl nav iespējams apzīmēt precīzu periodu, kad uzsāka savas gaitas Sup dēļi un paši sup izbraucieni, bet noteikti zināms tas fakts, kad supošana bija dzimusi Havaju salāsun diezgan sen. Sākumā sup dēļi bija izmantoti tikai ka parasts pārvietošanās līdzeklis starp salām. Faktiski tas tika uzbūvēts, kā vienkārš plosts, kurš turējās virs ūdens, bet virziens tika noteikts ar aira palīdzību. Šodien aktīvā atpūta jau ierasti iekļauj sevī ne vien tāda veida lietu, kā katamarānu noma, bet parādās arī sup noma.

Kādi sup dēļi ir atrodami?

Visi sup dēļi ka arī tipi jau ir ar saviem mīnusiem vai priekšrocībām. Bet supošana jau ir tieši tas, ko Jūs gribat, jau ir jāizdala, kas tad jau ir svarīgāks: planierveida manevri, pastāvīga stabilitāte, pārgājiena tipa ērtības vai sacīkšu sup dēļi, kas izbrīna ar ātrumu, ko var sasniegt. Lai supošana būtu labi, pievērsiet pastiprinātu uzmanību izmeriem, kas ir sup dēļiem, un tam, kā viņi ietekmē uz īpašībām, kas ir dēlim. Sup dēļi priekš sērfinga taisīti konkrēti iešanai pa viļņiem. Vispopulārākie jau ir universālie sup dēļi, tos ražo dažādos izmēros, vairums modeļu ir piepūšami. Atrodiet piemērotu garumu kā arī platumu atkarībā no jūsu vēlmēm, garuma, svara, prasmēm. Sup dēļi priekš tūrisma ideāli slīd, savukārt garā garuma dēļ, tie var uzņemt lielu ātrumu, bet platums nodrošina stabilitāti. Sup dēļi sacensībām tiek saukti par raketi starp sup dēļiem. Vēl viena būtiska lieta ir sup dēļu garums, platums un biezums, kas, savukārt, nosaka to, kāda būs supošana. Kā arī vienmēr atceramies par galveno inventāru, kas ir drošības pavada un veste, bez tiem nebūtu ieteicams iet ūdens izklaidēs.

Atpūta ar ģimeni vai draugiem – sup īre vai varbūt cita aktīvā atpūta pie dabas

Šodienas iespēju pasaulē pastāv tik ļoti ļoti daudz variantu, kā tiek pavadīta aktīvā atpūta, kā arī nebūs svarīgi, vai Jums plānos ir atpūta ar draugiem vai ģimeni, katram variantam var atrast savējo. Bez šaubām tagad cilvēkiem tīk ceļošana, bet tikai aplūkojiet, kas tad ir Jums apkārt! Pie mums pastāv tiešām daudz iespēju, priekš tam, lai aktīvā atpūta būtu ideāla. Neskaitāmas viesu mājas, kas ir skaistās vietās, pie tam, kuru piedāvājuma klastā ir velosipēdu noma, priekš tam, lai apskatīt apkārtni. Tādēļ, ka visbiežāk viesu nami ir ūdens tuvumā, ir piedāvāta arī laivu noma vai arī katamarānu noma, turklāt aizraujoši, ka arī buru jahtas noma pat ir iespējama, kaut kur ārpus Rīgas. Kā arī, gadījumā ja šāda veida aktīvā atpūta ir apnikusi, ir neredzēta alternatīva – sup izbraucieni. Pati supošana Latvijas teritorijā ir diezgan jauns atpūtas veids, bet tajā pat brīdī sup īre jau tagad ir populāra. Un vēl pat ir tie, kam būs lētāk iegādāties dēli, jo sup īre ir dārgāks prieks ikdienas izklaidēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *