Metāla apstrādes piedāvājums.

Kalēji vienmēr ir bijuši un vienmēr būs nozīmīga amatniecības jomas daļa, jo viņu pakalpojumi ir aktuāli visos laikos. Pēdējos gados populāri ir kļuvis lietot kalēju pakalpojumus specializētu pasūtījumu realizācijā, kā piemēram, kāpņu un to margu . Vienā eksemplārā izgatavots šāda tipa interjēra priekšmets ir ļoti ekskluzīvs un noteikti palielinās īpašuma kopējo vērtību. Metālapstrādes kompānijas izgatavo pasūtijumus arī rūpnieciskos nolūkos, kā piemēram metāla siju vai konstrukciju izgatavošanai. Visbiežāk, izveidojamo lietu saraksts ir nebeidzams un izgatavot iespējams teju jebko – sākot ar interjēra priekšmetiem un beidzot ar metāla karkasiem kā arī sijām un logu restēm.

 

Metāla trepes privātmājām un aģentūrām.

Viens no zināmākajiem pasūtījumu veidiem ir metāla kāpnes kā arī trepju margas. Pēc pasūtījuma veidotas trepes kā arī metāla margas ir uzstādītas arī jaunbūvēs kā arī daudzdzīvokļu namos. Metāla trepes privātmājās varētu kalpot par lielisku stila elementu, eleganti izlocītas ar kvalitatīvām nerūsējoša terauda margām. Metāla apstrādes zinātāji sadarbojas ar dizaineriem, lai radītu optimālu risinājumu esošo un potenciālo klientu pasūtījumiem. Nedrīkst aizmirst par trepju margām! Kāpņu margas ir ļoti svarīgs drošības elements. Metāla margas ir ļoti izturīgas kā arī drošas, tai skaitā, cenā ietilpst arī trepju un margu montāža kā arī uzstādīšana. Esam atvērti jebkāda tipa savu klientu domu lidojumiem, lai īstenotu plānus un arī piepildītu sapņus!

 

Metāla žogu izgatavošana Latvijā.

Pie kalējiem bieži vien ir pasūtīti ari metāla žogi kā arī vārti. Vai ir iespējams iegūt vēl labāku sargu mūsu īpašumam par dzelzs vārtiem vai žogu, kurš tiek izgatavots ņemot vērā neskaitāmas īpašuma un apkārtnes īpatnības? Pieprasīts pasūtījuma tips ir arī dzelzs restes, kuras tiek uzstādītas logiem, kā piemēram, garāžās vai saimniecības ēkās, ja objekts atrodas ielas pusē, nevis pagalmā. Maldīgi restes identificēt ar cietumu! Restes mūsdienās tiek dekorētas ar mākslas elementiem kā arī izlocītas dažādos veidos, nezaudējot to funkcionalitāti.

 

Nerūsējoša tērauda preces interesentiem.

Metālapstrādes speciālisti nodrošina plašu izgatavoto preču klāstu. Mākslinieki un dizaineri vienmēr izveidos skici tam, kā pasūtījums varētu izskatīties realitātē, tai skaitā, iespējams izstrādāt arī datorā veidotu paraugu tam, kā pasūtījums iekļausies apkārtējā vidē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *