Kur tad ir smieklīgi Līgo pantiņi? Pārdomātā vietnē, kur tad apvienoti labākie novēlējumi!

Ziema ir galā un tuvojas Mātes diena un Vasarsvētki. Mums visiem kalendārs jau sāk ziņot to, kam tad ir vārda dienas aprīlī vai jūnijā. Bez tam jūnija beigās mēs visi sagaidīsim vēl vienus ļoti gaidītus vasaras svētkus – Jāņus un Līgo dienu. Tieši tie ir svētki, kas tad jau sen Latvijā bija ļoti mīļi un gaidīti, tas bija saistīts ar mistiskiem ticējumiem un paražām.

Taču arī mūsdienās mēs visi ar prieku atzīmējam gan Vasarsvētkus, tā arī Līgo. Taču šie svētki ir vienmēr kopā ar ritmiskām dziesmām un dziedošiem dzejoļiem. Kurā vietā tad tos var atrast? Patlaban, gan smieklīgi Jāņu pantiņi, gan arī Līgo tradīcijas, pieejamas novēlējumu krājumu mājas lapā, kurā bez tam būs ērts instruments novēlējumu meklēšanā.

Kāda veida apsveikumi Mātes dienā būs piemēroti šinī gadā?

Nemaz nevar izcelt, kas ir labāks šodien – standarta Jāņu dienas apsveikumi vai nerātni Līgo pantiņi. Labāk būtu vadīties pēc tā cilvēka, kam Jūs vēlaties adresēt apsveikuma vārdus. Taču, ja draugos ir ļoti atšķirīgi cilvēki, tad labāk doties tāda veida mājas lapā, kurā būs bagātīgs novēlējumu klāsts. Tādā vietā iespējams uziet vienā vietā gan to, kas ir Vasarsvētki, gan arī var būt atrodami Mates dienas dzejoļi vai pat smieklīgi Līgo pantiņi. Svarīgi, lai katros svētkos ir pieejami bērnu pantiņi. Tādējādi iespējams taupīt savu laiku, bet jebkādi Līgo svētku vai Jāņu dienas pantiņi būs tiešām vienkārši atrodami!

Svarīgs būs ne tikai sveiciens Jāņos, bet arī tradīciju piemērošana

Meklējot, kas ir Jāņi, tradīcijas bieži vien tiek aizmirstas. Redzot šādu problēmu daudzos dzejoļu un apsveikumu krājumu mājas lapās, izvēle krita uz tādiem informācijas portāliem, kuros būs atrodams viss! Tā kā, bez šaubām, nemaz nav ērti skatīt vienā lapā, kas tad ir Līgo svētki un to tradīcijas, bet citā vietnē, kad ir Jāņi un vēl kaut kur censties atrast skaistu Mātes dienas apsveikumu. Šodien tiešām pastāv vietas, kurās iespējams sameklēt ne vien to, kas ir Vasarsvētki, bet arī ir ievērojams dzejoļu krājums, kur ir labākie Jāņu dienas pantiņi. Viennozīmīgi tas ir ērti un vēl taupa meklēšanas laiku. Tad, kad tiks sameklēta tāda vietne, nepieciešams uzreiz saglabāt to favorītos un pierakstīties uz jaunumiem, lai nepalaistu garām jaunus apsveikumus vai arī novēlējumus Jāņos, Līgo svētkos vai citos dzīves notikumos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *