KRĒSLU UN GALDU ĪRE PASĀKUMIEM

Galdu vai krēslu īre pasākumiem var šķist nesaprotama, ja nekad nav bijusi ar šādu lietu darīšana, taču patiesībā nekā briesmīga te nav – mēbeļu noma šajos laikos ir elementāra un atstrādāta procedūra, kas palīdz organizēt pasākumus visneparastākajās lokācijās, kā arī var nodrošināt krēslu un galdu “papildspēkus”, ja gaidāms kāds sevišķi grandiozs pasākums.

Dizainakresli.lv piedāvā gan galdu nomu, gan krēslu nomu, kas atstās iespaidu uz jūsu viesiem ar izsmalcinātu stilu un funkcionālu dizainu – šis mēbeļu ražotājs nomai piedāvā liektā finiera mēbeles, kas apvieno sevī Skandināvu vienkāršību un funkcionalitāti- https://www.dizainakresli.lv/noma/ .

Dizainakresli.lv piedāvā 3 veidu galdu nomu. Jums noderētu iepazīties ar “West” modeli, kam ir kuram ir interesanti izliektas metāla kājas, modeli “Arthur”, kas būs derīgs lieliem pasākumiem, kur visi sēž pie galda, un piemīlīgo stāvgaldu “Moriss”, kas ir apaļš un kompakts.

Krēslu noma kļūst aktuāla ne tikai kāzām vai citiem jautriem pasākumiem – tā var kļūt vajadzīga arī organizējot konferenci. Nevajadzētu aizmirst, ka konferences parasti ilgst ilgu laiku, tāpēc neapšaubāmi svarīgi izvēlēties krēslus, kuros kuros viegli šo laiku ir pavadīt.

Mājaslapā dizainakresli.lv iznomāšanā ir vairāk kā piecu veidu krēsli, kas ietver sevī gan tādus krēslus, kas būs gaumes un stila etaloni jūsu pasākumā, gan tādus, kuri lieliski pildīs savu funkciju un izskatīsies gaumīgi askētiski. Neatkarīgi no tā, kuri krēsli jūs interesē, tie visi ir ļoti viegli sakomplektējami un pārvietojami, tāpēc jums tikai atliek pieņemt lēmumu.

Cik apjomīgu pasākumu esat izdomājis realizēt? Vai kāzas ar simtiem viesu? Varbūt konferenci ar 200 dalībniekiem? Jebkurā no šiem gadījumiem dizainakresli.lv spēs jums palīdzēt, jo, piemēram, vienas kolekcijas krēsli pieejami pat 250 eksemplāros.

Kad galdi un krēsli izvēlēti, vajadzētu apsvērt arī garderobes nomas nepieciešamību. Iespējams, ka pietiks tikai ar garderobes statīva nomu, bet tas, protams, atkarīgs no gadalaika. Ja ārā gaidāmi  jebkāda veida nokrišņi vai liels aukstums, tad jums kā pasākuma organizētājam noteikti ir jānodrošina vieta, kur atstāt mēteļus un lietussargus. Ja laiks tiek solīts pasakains, tik un tā pasākuma vietā vajadzētu būt stūrītim, kur atstāt somas, maisiņus un tamlīdzigas lietas, ko nebūs ērti staipīt līdzi un ko nebūs estētiski atstāt uz  krēsla atzveltnes. Ja šīs nianses jums šķiet nesvarīgas, atcerieties vecum veco likumu – ja viss būs kārtībā, daudzi, iespējams nepamanīs, kādi krēsli vai galdi pasākumā bija, taču, ja kaut kas nebūs labi – par to runās visi.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *