KO NEVAJADZĒTU AIZMIRST, JA PLĀNO KĀDU PASĀKUMU?

Galdu īre, krēslu noma – dažreiz šķiet, ka tās ir lietas, kas neattiecas uz jums, tas ir aktuāli dažādu masu pasākumu organizētājiem vai lielu telpu īpašniekiem.Taču vai patiesi tā ir Kur ņemsiet mielasta galdus, ja izdomājat precēties? Vai prasīsiet kaimiņiem, lai aizdod savus galdus? Ko darīt, ja darbā tiekat palūgts sarīkot nelielu konferenci? Vai teiksiet kolēģiem, lai katrs nāk ar savu krēslu? Protams, ka nē – arī pasākumiem, kas nav domāti simtiem un tūkstošiem cilvēku, mēbeļu noma ir labākā izvēle vairāku iemeslu dēļ.

Viens no iemesliem, kāpēc galdu un krēslu īre ir tik ļoti iecienīta, ir plašās izvēles iespējas. Banketa galdu īre kāzām vai krēslu īre konferencēm – tas ir pats vienkāršākais, ko varat atrast mēbeļu nomas piedāvājumā, jo te ir arī krēsli ar paliktni ērtākai rakstīšanai, koka galdi kopā ar soliem, galdi ar visiem galdautiem un tamlīdzīgi – noderīgi gan kāzām, gan zinātniskai konferencei!

Otrā lieta, kas ir krēslu un galdu īres priekšrocība – jums nav jādomā par uzglabāšanu! Mēbeļu nomas darbinieki visbiežāk paši nodrošina mēbeļu piegādi un aizvešanu, tātad tā ir vismaz viena lieta, par ko mazāk uztraukties!

Jāatgādina, ka mēbeļu noma ir kaut kas vairāk par galdiem un krēsliem – te tiek piedāvātas arī citas lietas, lai viss pasākumam nepieciešamais būtu nomājams vienuviet.

Vadošie mēbeļu iznomātāji piedāvā arī garderobes nomu. Ko tas nozīmē? To, ka jūsu viesiem būs, kur atstāt savus mēteļus, maisiņus, šalles un cepures! No vienas puses, tas var šķist kā sīkums, bet diezin vai jūsu pasākuma apmeklētāji būtu ļoti priecīgi visu pasākuma laiku, turot mēteli rokās vai izmisīgi mēģinot to uzkabināt uz sava krēsla atzveltnes.

Īrei parasti tiek piedāvāti gan garderobes statīvi, kur iespējams sakārt pat līdz 600 mēteļiem, gan garderobes numuriņi un arī garderobists, kas pasākuma diena dežūrēs garderobē. Numuriņi un garderobists nav vajadzīgi tāpēc, ka jūs baidāties no mēteļu nozagšanas – nē, tie vienkārši palīdz organizēt ļaužu plūsmu, kam ir liela nozīme lielos pasākumos ziemas sezonā.

Vai vasarā garderobes statīva īre ir vajadzīga? Nav, ja jūs pasākuma apmeklētājiem vai viesiem varat piedāvāt kādu citu alternatīvu, kur nolikt liekās mantas, maisiņus un pat lietussargus (jo tie noder arī vasaras mēnešos). Ja šādas vietas nav, tad statīvs bez numuriņiem un garderobista būs labs risinājums, kas liecinās, cik patiesi jūs rūpējaties par saviem viesiem.

Organizēt pasākumus nav viegls darbs, tāpēc ir labi, ja atrodad uzticamu sadarbības partneri mēbeļu nomas lauciņā – tas nozīmē, ka liela daļa problēmu turpmāk vairs neeksistēs!

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *