KAS IR SUSHI UN KUR TO NOPIRKT?

Pēdējos gados suši no netradicionāla austrumu ēdiena, ir kļuvis par normālu ikdienas ēdienkartes sastāvdaļu, līdz ar to dažāda stila suši restorāni, lielākajās Latvijas pilsētās, aug kā sēnes pēc lietus.

Tā pat daudzi izvēlas sushi gatavot arī mājās, un, kāpēc gan ne, ja lieveikalu plauktos ir atrodams viss vajadzīgais kā arī nav vajadzīgs sekot speciālai receptei un sastāvdaļām mēdz lietot sev tīkmas zivis un piedevas. Ja suši ēdienkartē nav sveša lieta, tad to austrumnieciskie nosaukumu nav nekāds pārsteigums, taču, ja ēdat tos pirmo reizi, var veidoties neizpratne par jēdzieniem Maki, Nigiri, Masago kā arī tamlīdzīgiem terminiem, bet, satraukumm nav pamata, jo jebkurš restorāns ēdiena aprakstā noteikti ir iekļāvis sastāvdaļu skaidrojumu. Interesē suši akcija? Ieskaties te!

KĀ PAGATAVOT SUŠI?
Ieejot jebkura suši restorāna, ēdienkartē paveras skats uz daudz desmitu dažādiem sushi maki un nigiri veidiem – lieli, mazi, karsti, auksti, cepti – kādus vien sirds vēlas. Gatavojot sushi mājas apstākļos, noteikti ir iespējams gan sekot receptēm, gan brīvi improvizēt, jo šis ēdiens vienmēr ir devis vaļu fantāzijai. Suši receptes ir iespējams izzināt gan dažādos ēdienu gatavošanas portālos, gan grāmatās, gan iedvesmu mēdz smelties no jau baudītiem kulināriem šedevriem. Izplatītākie sushi varianti noteikti ir maki rolli ar lasi, gurķiem vai avokado. Šis ēdiens mēdz atšķirties ne tikai ar tā sastāvu, bet arī saturu, jo noteikti ir suši veidi, kuriem rīsi ir ārpusē, garnēti ar dažādām sēkliņām vai ikriem. Suši var arī cept! Vispopulārāk noteikti ir tos apcept tempura mīklā vai arī izveidot dažādas karsto piedevu cepurītes, piem., ar sieru. Arī veģetārieši un arī vegāni var baudīt sushi. Tādos brīžos, tie tiek gatavoti kopā ar dažādiem dārzeņiem vai tofu.

KUR PIEGĀDĀ SUŠI UN CIK TAS IZMAKSĀ?
Kad ļoti gribas suši, bet nav vēlmes vai laika to gatavot pašam, var izmantot suši piegādes pakalpojumus, ko Rīgā un citās lielākajās pilsētās piedāvā daudzi. Diezgan daudzi suši piegādes restorāni, savu darbību izvēlas izvērst tikai uz klientu apkalpošanu attālināti, šādā veidā piedāvājot lielāku piedāvājumu un arī zemākas cenas. Sushi seti un arī vairāki akcijas piedāvājumi ir kļuvuši par katra klienta pieprasītāko izvēli. Suši komplektos jeb setos, parasti ir iekļauti dažāda tipa suši, arī siltie, tai skaitā, cenas ir īpaši pievilcīgas. Suši ir iespējams piegādāt Rīgā par patīkamām piegādes cenām, tai skaitā, jo lielāks pasūtījums jo zemāka piegādes cena vai arī tās nav vispār!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *