Kam jāpievērš vērība, kad tiek izvēlēti logi?

Pakešu logi jau sen ir palikuši uz zināmu interjera daļu, kam nebūs vajadzīga krāsošana, tie nelaiž iekšā aukstu gaisu, putekļus un troksni no āras, un arī harmoniski savienojas ar jebkuru interjeru.

Tāda lieta, vai pakešu logi būtu nepieciešami, vairs nav jāpierāda nevienam. Šobrīd firmām būtu japarāda, cik tad augstas kvalitātes ir konkrēti viņu logi vai palodzes, un to, cik tad pieņemama ir cenas un kvalitātes attiecība. PVC logi salīdzinoši par saprātīgu cenu būs Jūsu patērētā laika un pūļu rezultāts, kas sniegs iespēju Jums daudzus gadus būt apmierinātam ar pakešu logu kvalitāti. Būtu tikai jāpapēta tiešsaistē konkrēti tie uzticami uzņēmumi, kas strādā ilgus gadus, kā arī ir ieguvuši sev imidžu.

Ieskaties piedāvājumā – https://logunams.lv/pvc-durvis/

Koka, alumīnija vai arī pvc logi, ko izvēlēties priekš sevis?

Pakešu logi šodien pārsteidz visus ar savu daudzveidību. Pastāv gan koka logi, gan pvc vai alumīnija logi, kā arī tie atšķiras pēc izmēra vai formas, tādejādi var būt piemēroti jebkurai ēkai. Bet ar ko tie atšķiras? PVC logi tomēr ir diezgan pieprasīti tirgū, jo tiem ir laba cena, laba siltumizolācija kā arī ilga kalpošana, taču logu izvēle jāveic ļoti pārdomāti, tā kā sliktas kvalitātes pvc logi var būt arī ar svina piejaukumu. Bet koka logi jau salīdzinot ar PVC var būt izgatavoti jau ar lielākām vērtnēm vai to konstrukcijām. To ražošanā izmanto atjaunojamus resursus. Tacu šie logi ir ar zemu atmosfēras izturību, tos ir jākopj, bet tie ir arī dārgāki, nekā, piemēram, PVC logi. Alumīnija logiem ir daudz plusu – tie ir gan ievērojami izturīgi pret jebkādu ietekmi, gan iespējams izgatavot iespaidīgas kostrukcijas, tajā pat brīdī ir ļoti daudz krāsu un veidu, taču tie ir diezgan dārgi. Protams iespējama arī šo veidu kombinācija, piemēram, alumīnija un koka logi. Galvenais atrodiet profesionālu un tad tie kalpos ilgi.

Tad, kad tiek izvēlēti pakešu logi, nemaz nevajadzētu uzsvaru likt uz PVC profilu ražotājiem, taču vislabāk dot priekšroku tam logu ražotājam vai pārdevējam, kurš logu tirgū būs sevi pierādījis tikai no labākās puses, turklāt ir jau ar milzīgu pieredzi un profesionālu darbinieku personālu. Labāk, kad tas būs liels zināms uzņēmums, kurš Jūsu pilsētā strādā vairāk nekā gadu. Sargieties nolīgt vienas dienas firmas, kurā tiek piedāvāti pvc logi vai palodzes par viszemākajām cenām, ar lielu garantijas periodu un daudzām vilinošām akcijām. Kad tiek izvēlēti logi un palodzes, sīki izrunājiet ar darbinieku, kādas ir kompliktācijas iespējas, lūdziet padomu, kā var ietaupīt. Bieži vien pēc šādām sarunām daudz paliek skaidrs par darbinieka profesionalitāti. Lūdziet uzrādīt sertifikātus par to pakalpojumiem un produktiem. Apskatiet to piedāvājumu klāstu, tiešām labi, ja tiek piedavāti ne vien PVC logi, bet vēl, piem., metāla durvis vai garāžu vārti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *