Kādu kamīnu vajadzētu izraudzīties?

Malkas kamīni rada ļoti mājīgu un patīkamu noskaņu, jo ražotāji īpašu uzmanību pievērš tieši dizaina elementiem un optimālai siltumatdevei. Skaistās kamīnkrāsnis iespējams novietot jebkurā vietā telpā, tādēļ varat izplānot neatkārtojamu interjeru.

Ļoti praktisks risinājums ir stūra kamīni, kas īsā laikā uzsilda mājokli, bet netraucē pārējo mēbeļu novietojumam un lieliski iederas pat nelielās telpās. Granulu kamīni ir vēl parocīgāki, turklāt pēc sadegšanas kamīnā paliek ļoti maz pelnu. Klasiskās un inovatīvās krāsnis garantē dažādas privilēģijas, jo eksperti izstrādājuši īpašas tehnoloģijas, kas būtiski samazina izmešu daudzumu utt. Iesakām apskatīties katalogu un izvēlēties sev tīkamāko no plašā piedāvājumu klāsta.

Inovatīvas malkas krāsnis

Kvalitatīvās pirts krāsnis ir ļoti ērti lietot, jo pirtī izmantojamiem akmeņiem ir ietilpīga tvertne un krāsns durtiņu atvēršanas virzienu var mainīt. Malkas krāsnis pielāgotas arī pirts priekštelpas sildīšanai, tādēļ arī tiem cilvēkiem, kas tur atpūtīsies, būs tiešām silti un patīkami. Tieši ziepjakmens apdare krāsnīm ir viena no visvērtīgākajām, jo tai noteikti nekaitē nekādas ķīmijas, pietam tā ātri uzsilst. Krāsnis un to durtiņas jātīra regulāri, taču tas noteikti neprasīs daudz laika. Somu krāsnis nodrošina maigu garu konkrētajā telpā un ļauj pilnībā atpūsties pēc garas darba nedēļas, tādēļ došanās uz pirti vienmēr būs patīkama.

Ērtas plītis mājas sildīšanai

Plītis bez šaubām iederas dažādās lauku mājās, dzīvokļos un daudz kur citur, taču jāprot piemeklēt to plīts variantu, kas pēc apraksta visvairāk atbilst Jūsu iecerēm. Plītis ar cepeškrāsni ir brīnišķīgs risinājums mazām telpām, jo Jūs uzreiz iegūstat iekārtu, kas pilda vairākas funkcijas. Plītīm ir drošas un tiešām stingras čuguna durtiņas, tādēļ nebūs jāuztraucas par drošību. Liela daļa no plītīm pilnībā veidotas no ziepjakmens, līdz ar to plīts virsmu nav tik vienkārši deformēt, saskrāpēt utt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *