Kā nekļūdīgi atlasīt ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim?

Daži īpašnieki, tad, kad ir meklētas ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, pašu atlasi uztver nenopietni, par ko tad standartā agri vai vēlu jāmaksā. Slikta siltumizolācija, slikts ārējais izskats, viegls uzlaušanas risks, tās ir tās lietas ar ko tad arī tie vēlāk saskaras.

Ko tad pasākt cilvēkiem, kas grib, lai tieši durvis dzīvoklim ilgu laiku priecētu savus saimniekus ar glītu ārpusi un izturību? Pirmkārt, Jums vajadzētu izpētīt ārdurvju variantus, bet tad jau turpināt pētīt vairāku ražotāju preces.

Metāla durvis sērijveida dzīvokļos – https://m-lux.lv/metala-durvis-un-to-uzstadisana-602-serijas-dzivoklos/

Daudzpusība, kā arī pašu durvju izvēle

Ārdurvju konstrukcijas ir iedalītas pēc to izejmateriāla, no kā viņas taisītas: koks; metāls; stikls; plastmasa. Pilnībā kokmateriālu durvis parasti tiek izmantotas reti, tā kā viņas nevar nodrošināt nepieciešamo drošības un uzticamības līmeni. Tām atrod vietu lux piepilsētas savrupmājās, dažnedažādās iestādēs, kā arī vietās, kur tad jau ir atbalsts papildu drošības sistēmām. Visizplatītākās ārdurvis privātmājām būs tieši no ozola masīva, bet tās ir ļoti dārgas.
Pieprasītākās un populārākās jau ir metāla ārdurvis, kam jau ir drošība un arī pietiekoša siltuma izolācija. Metāla ārdurvis jau ir grūti uzlauzt un viņas nevar aizdedzināt. Pats metāls būs pārklāts ar atšķirīgiem savienojumiem pret koroziju un vēl apdarināts ar atšķirīgiem materiāliem (MDF paneļi, plastmasa, koks utt.), tādas ārdurvis iespējams izvietot jebkādā dizainā.
Alumīnija durvis, kas ir bīdāmas konstrukcijas, ir pieprasītas garāžās un noliktavās, ka ieeja aizsargātā teritorijā un tamlīdzīgās vietās.
Stikla ārdurvis parasti tiek uzliktas tirdzniecības centros, uzņēmumu birojos, komerciestādēs vai reizēm dārgās privātmājās.
Plastmasas ārdurvis privātmājām ir izmantotas ārkārtīgi maz, tā kā nevar nodrošināt vajadzīgo aizsardzību un uzticamību.

Durvis dzīvoklim vai arī privātmājai – atlases priekšnosacījumi

Izvēloties ārdurvis privātmājām, ir jākoncentrē uzmanība jau uz izvietojuma vietu, ārdurvju mērķi un vēl durvju ailes izmēru. Galvenais, ir vēl jāizplāno, kurā vietā ārdurvis tiks uzstādītas, ja jau ir nepieciešamas ārdurvis dzīvoklim labāk, bez šaubām, jau ir kombinētās vai metāla durvis , varētu izmantot arī labas klases premium modeļus no koka, kur ir augsta pret ielaušanās klase. Un, izvēloties durvis, ir jāaizdomājas par papildus aizsardzību pret iebrukšanu. Pirmkārt, tādas būs speciālas slēptās slēdzenes metāla durvīm, kā arī biezāka metāla kārta. Bez šaubām, vienalga neviens nav nodrošināts pret iebrukšanu, tomēr, jo sarežģītākas durvju slēdzenes kā arī lielākas šīs ārdurvis, jo lielāka būs iespējamība, kad zaglis pazaudēs daudz vairāk laika atvēršanai un pat varētu pilnīgi atteikties no savas idejas. Kad tiek izvēlētas ārdurvis, jau ir svarīgi vēl izvēlēties labu siltuma izolāciju. Visbeidzot siltas ārdurvis privātmājām ir ievērojami gudrāks ieguldījums, nekā piemēram, ar daudz zemākas kvalitātes izolāciju vai

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *