Kā izvēlēties labākos krēslus?

Ikdienas steigā jūs varat to nepamanīt, tomēr patiesībā krēslu nozīme ir nenovērtējama, tie ir ar mums kopā it visur  – gan mājās, gan ikvienā uzņēmumā. Krēsli nav tikai lieta, uz kā sēdēt – tie rada arī iespaidu par telpas kopējo dvēseli un atklāj, kādu tēlu par sevi mēs gribam veidot. Ja meklē uzticamu uzņēmumu, kas ražo augstākās kvalitātes Latvijā izgatavotus krēslus (piemēram, virtuves krēslus, atpūtas krēslus, konferenču krēslus un vēl daudzus cita veida krēslus), tad neapšaubāmi  ir perfekta izvēle.

Kāpēc izvēlēties tieši šos krēslus? Pirmkārt, tā ir vislabākā kvalitāte –  garantē šo mēbeļu ilgu kalpošanas laiku un izturību.  Otrkārt, elegance – saplākšņa krēsli izceļas ar elegantām, liektām līnijām un formām, kas jebkurā interjerā izskatās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, materiāls, no kā šie krēsli ir veidoti, ir liekti līmētais finieris, tāpēc tie ir viegli pēc svara, kas ir būtiski, ja krēslus plānots pārvietot, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanu padara izteikti ērtu un patīkamu. Vēl jo vairāk – šie krēsli ir stila paraugs, jo tos ir radījuši starptautiski novērtēti un pazīstami interjera dizaina mākslinieki, piemēram, Jakob Berg (Dānija),  Jakob Wagner (Dānija), O4I Design studio (Zviedrija), un citi.

Kāpēc izvēlēties  piedāvātās mēbeles? Tāpēc, ka šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Trīs vaļi, uz kā balstās radītā produkcija ir kvalitāte, elegance un komforts.

Elegance. Saplākšņa krēslu līnijas un formas ir liektas un plūstošas. Šāda veida krēsli harmonizē jebkāda veida interjeru. Modes guru atzinīgi novērtēs  mēbeļu dizainu, ko īpaši izstrādājuši pasaules vadošie interjera dizaineri no Dānijas, Amerikas Savienotajām Valstīm, Norvēģijas un citurienes.

Komforts – liekti līmētā finiera tehnoloģija nodrošina, ka saplākšņa krēsli ir ļoti viegli, līdz ar to krēslus ir viegli pārvietot, turklāt tie veidoti tā, lai būtu ātri saliekami kopā un kompakti glabājami.

Neskatoties uz to, ka vizuālais tēls tiek aizgūts ārzemēs, šie krēsli tomēr ir patiess mūsmāju produkts. Latvijā ražoti krēsli –  tātad tos ir iespējams izpētīt realitātē pirms iegādes, un piegāde būs ātrāka un lētāka salīdzinot ar izmaksām, kas rastos, pasūtot mēbeles no ārzemēm, kā arī vajadzības gadījumā pasūtījuma detaļas ir iespējams individuāli pielāgot jūsu vēlmēm.

Ja plānojat pirkt virtuves krēslus, tad vislabāk dot priekšroku tādiem krēsliem, ko būs viegli uzturēt. Tas pats attiecas arī uz bāra krēsliem.

Iegādājoties konferenču krēslus, pievērsiet uzmanību citiem faktoriems – {vai krēslus ir viegli} glabāt saliekot vienu uz otra, vai tie {nenodarīs ļaunu grīdas segumam}, vai tajos ir ērti atrasties garas stundas?

 

Ja jums ir būtiski, lai krēsli nav bieži jāmaina un tie vienmēr izskatās iederīgi interjerā, tad iesakām izvēlēties tos no uzņēmuma, kas bāzējas tepat Latvijā, tātad ir atbildīgs savu klientu ptriekšā un gādā par individuālu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Latvijas uzņēmumi izjūt lielāku atbildību savu pircēju priekšā, jo tikai tādā veidā var ilgstoši noturēt nemainīgi labu reputāciju.

Ražotājs, kas dzimis un attīstās Latvijā par katru savu darbu un klientu atbild ar savu labo slavu, tāpēc vēl jo vairāk vari būt drošs, ka  vienmēr gādās par krēslu ilgmūžību un profesionālu apkalpošanu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiska vērtība jebkurā situācijā, kas nodrošina  izdošanos vismaz par 50 procentiem – tas ir spēkā gan jautājumos, kas attiecas uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava uzņēmuma iekārtošanu. Izvēlies gudru un stilīgu krēslu ražotāju !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *