KĀ ATRAST ATBILSTOŠĀKO GARĀŽU VAI ANGĀRU?

Ar vien biežāk dažāda veida metāla celtnes tiek izmantotas ne vien ražotnēs, bet arī privātīpašumos noteiktas saimniecības labiekārtošanā. Angāri, dzelzs garāžas un vēl daudz kas cits, ir tikai maza daļa no visa piedāvājuma. Dzelzs garāžas var būt par mazu visām klienta vēlmēm, tādējādi angāra būvniecība nereti ir piemērotākais risinājums.

KĀDAS GARĀŽAS IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES UN UZSTĀDĪT?
Ir vairāku tipu saliekamās gatavas garāžas. Viens no izplatītākajiem veidiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta tips – divslīpu, horizontāls vai vertikāls. Traktoru garāžas ir attiecīgi lielākas un piemērotākas transportlīdzekļa gabarītiem. Saliekamā garāža ir vēl viens garāžu veids, ko nereti izvēlas pircēji savu vēlmju īstenošanai. Garāžu vārti ir veidojami dažādos veidos, atkarībā no variantiem un pircēja vēlmēm. Garāžu izcenojums veidojas no garāžas izmēriem un seguma tipa, kas var būt gan metāla, gan akrila. Akrila seguma garāžas ir dārgākas. Būvējot un meklējot garāžu, vienmēr vērā tiek ņemtas pircēja vajadzības.

DAŽĀDA IZMĒRA UN FUNKCIONALITĀTES ANGĀRI UN TO UZSTĀDĪŠANA.
Daudziem par pārsteigumu, ir pieejamas ne vien saliekamās garāžas, bet arī saliekamie angāri. To izmēri ir dažādi un līdz ar to mainās arī cena. Vidējā cena, kas var būt arī zemāka, ir, aptuveni, 50 eiro par kvadrātmetru. Visām garāžām un angāriem ir arī 3 gadu garantija. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *