Individuāli kalēja pakalpojumi.

Ražotāju starpā, amatnieki vienmēr ir tikuši vērtēti augstu, turklāt, ne tikai senos laikos, bet arī mūsdienās. Ja ir opcija pie kalēja vai kāda cita amatniecības pārstāvja veikt pasūtījumu, kas ir veidots vienā eksemplārā, prece un arī pakalpojums automātiski iegūst ekskluzīvu statusu. Šodien īpaši pieprasīti kļūst dažāda veida metāla izstrādājumi, veidoti gan pēc speciāla pasūtījuma, gan izgatavoti rūpnieciskos nolūkos. Metālapstrādes meistaru darbu sarakstā varam atrast visu, sākot ar vairākiem interjera un arī dizaina priekšmetiem, gan arī vārtiem, žogiem, margām un pat logu restēm kā arī metāla konstrukcijām. Arī metāla sijas kļūst plaši pieprasīts produkts.

Ieskaties – https://www.kaleji.lv/produkti/metala-konstrukcijas/

Individuāli radītas dzelzs kāpnes un margas.

Viens no populārākajiem pasūtījumu veidiem ir metāla kāpnes kā arī trepju margas. Trepes un margas ir izgatavotas arī lieliem pasūtījumiem daudzdzīvokļu namu jaunbūvēm. Metāla trepes privātmājās var kalpot par lielisku stila elementu, eleganti izlocītas ar kvalitatīvām nerūsējoša terauda margām. Metāla apstrādes speciālisti sadarbojas ar dizaineriem, lai veidotu optimālu veikumu uzņēmuma klientu pasūtījumiem. Nozīmīgi atcerēties par margām. Kāpņu margas ir nozīmīga kā[ņu komponente ne tikai vizuālā noformējuma, bet to drošības ziņā. Margas, kas radītas no metāla, ir drošas kā arī izturīgas, kā arī pirkuma cenā ir iekļauta kāpņu kā arī margu montāža. Esam atvērti jebkāda stila esošo un potenciālo klientu domu lidojumiem, lai īstenotu ieceres un arī piepildītu sapņus!

 

Dzelzs žogi un arī vārti pēc individuāla pieprasījuma.

Pie metālapstrādes speciālista iespējams vērsties arī reizēs, ja vajadzīgs izstrādāt kā arī izgatavot žogus un arī vārtus. Speciāli paūtīts metāla žogs, vārti vai arī abi, kas būs ražoti balstoties uz visām klienta vēlmēm un arī īpašuma īpatnībām, būs labākais sargs pret nelūgtiem viesiem un acu skatieniem. Pieprasīts pirkuma veids būs arī metāla restes, kuras tiek uzstādītas logiem, kā piemēram, garāžās vai saimniecības ēkās, ja objekts atrodas ielas pusē, nevis pagalmā. Daudziem logu restes rada asociācijas ar cietumu, taču tas ir aplami. Moderni risinājumi ļauj restes padarīt par dizaina objektu īpašumā, izlocītas dažādos veidos kā arī rotātas ar dekoratīviem elementiem.

 

Metāla apstrādes  galaprodukti ikvienam interesentam.

Metālapstrādes speciālisti piedāvā plašu izgatavoto produktu klāstu. Mākslinieki un dizaineri vienmēr izgatavos skici tam, kā pasūtījums varētu izskatīties realitātē, bez tam, var izveidot arī datorā veidotu paraugu tam, kā pasūtījums iekļausies apkārtējā vidē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *