Grīdas segumi jebkurai gaumei

Grīdas aizņem lielu jebkādas mājokļa vai dzīvokļa telpas daļu. Lai būtu atrasti piemērotākie grīdas segumi, būtu jāievēro ne tikai telpas vispārējais dizains, taču arī apstākļi, kur šis izejmateriāls tiks izmantots.

Taču ja bērnu istabām varētu izvēlēties kovrolīnu, tad vannas istabai labāk uzlikt flīzes. Dzīvojamā istabā ir ierasts lamināts, ielietās grīdas vai arī parkets, pieliekamajos drīkst uzklāt vienkārši linoleju. Mūsdienu tirgus ir tik bagāts, ka pat ikviens var atrast piemērota veida grīdas segumus, kas atbildīs jebkurām prasībām un varētu būt atbilstošs arī cena ziņā.

Uzzini vairāk – https://gridasstils.lv/kategorija/vinila-gridas-segumi/

Kādi tad grīdas segumi būtu vislabākā izlase?

Grīdas segumi šodien ir lielā dažādībā, bet vairāk segumu izvēle tiešām ir starp fližu grīdu, parketu un laminata grīdlīstēm. Saistībā ar flīzem viss ir saprotams, taču kā saprast, kas būs labākais variants – parkets, lamināts vai pilnveidots parkets? Tā kā var likties, ka šie abi materiāli jau ir tiešām līdzīgi. Lamināts var izcelties ar vairākām priekšrocībām, kā galvenās ir pieejamā lamināta cena kā arī lamināta ieklāšana. Visiem ir saprotams, ka ne vien lamināta ieklāšana, bet arī demontēšana ir tik vienkārša, ka to var izdarīt pašrocīgi. Šī veida grīdas dēļi neizdegs saulē, bet virsma jau ir nealerģiska, antistatistiska un nekaitē veselībai. Mūsdienās ražotais lamināts izceļas ar ekoloģiskiem materiāliem un izgatavošanā tiek ekonomēti gabas resursi. Taču kā lielākais lamināta grīdlīstes mīnuss ir tas, kad viņu nebūs iespēja atjaunot. Jebkuram no mums zināms, ka pats lamināts izberžas laikam ejot, diemžēl tas tad ir pilnība jāmaina. Visizturīgākais lamināts ir 33 klases, tas kalpo pat līdz 20 gadiem, bet tagad biežāk tiks uzstādīts 32 klases lamināts.

Pats parkets izceļas ar sekojošām īpašībām – ugunsizturība un karstumizturība, skaņas izolācija, droša izmantošana, izturība un higiēniskums. Parketa grīdas dēļi ir ražoti no dabīga koka, kas ir tas, kas padara šo materiālu dārgu, no šī arī radās stereotips, ka parketa cena ir pārāk augsta, lai to pirktu. Taču eksistē arī demokrātiskāks variants un tas ir trīsslāņu parkets. Pamatā ir trīs parketa tipi – masīvais, divslāņu un trīsslāņu parkets, visaugstākā parketa cena ir masīvajam veidam. Izvēloties šo materiālu, ir jāpievērš uzmanība tādam apstāklim, vai parkets un tā forma ir nevainojama. Tomēr, lai uzzināt, cik grīdlīstes ir ģeometriskas, tā ir jāsaliek. Šajā gadījumā nevajadzētu būt nekādām spraugām Parasti, kad ir izvēlēts parkets, tiek izmantots mitruma mērītājs, pie tam parketa mitruma koeficients nedrīkst pārsniegt 9%.

Tad, kad tiek izvēlēts labākais parketa centrs, izlasiet rekomendācijas un tikai tad komunicējiet ar pārdevējiem. Bieži vien tajā pat vietā var būt pārdots arī lamināts, vērsiet īpašu uzmanību, ka biežāk tas laminats akcija kuram ir atbilst 32 klasei. Izjautājiet visu par likšanas tehnoloģiju, parketu labāk, lai ieklāj speciālists.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *