Gardas uzkodas ikdienai un svētkiem

Mūsdienīgā konditoreja piedāvā vislabākās uzkodas un pārsteidzošus našķus, kas piesaistīs gan visu pieaugušo, gan bērnu uzmanību ar izteiktām garšu niansēm. Sagatavotie konditorejas izstrādājumi piemēroti katrai gaumei, jo varat nobaudīt kliņģerus, dažādas kūkas, fantastiskas uzkodas utt. Pilnīgi visas konditorejas Rīgā domā par pircēju labsajūtu, tādēļ visus gardumus var baudīt kafejnīcā vai arī vienkārši pasūtīt uz savu mājokli. Daudzveidīgu recepšu regulāra uzlabošana bez šaubām atdzīvina jebkuras konditorejas piedāvājumu, tādēļ tortes pēc pasūtījuma vienmēr ir tiešām unikālas un pārsteidzošas. Ja drīzumā ieplānoti dažādi banketi, iespējams pasūtīt fantastiskus ēdienus un parocīgas uzkodas, par kuru piegādi un noformējumu pilnībā parūpēsies pieredzējuši konditori.

Ieskaties piedāvājumā – http://www.francumaize.lv/produkcija/

Neaizmirstamas tortes Jūsu svētkiem

Tieši tortes uz pasūtījumu tiešām spēj ieintriģēt ikvienu cilvēku, jo šāds klāsts ļauj pilnībā izpausties, veidojot netradicionālus dekoru elementus, uzrakstus utt. Konditorejā pasūtīt kūku ir tīrais nieks, svarīgākais zināt, kas Jums garšo un ko konkrēti vēlaties redzēt, jo konditori spēj veikt īstus brīnumus! Tortes pēc pasūtījuma visā Rīgā tiek izkārtotas arī vairākos stāvos, tāpēc konditori dod iespēju izmantot speciālo statīvu, kas stingri noturēs kopā skaisto veidojumu Konkrētajā brīdī domājot par to, kur ērtāk pasūtīt tiešām garšīgu kliņģeri, ielāgojiet, ka plašajā piedāvājumā ir dažādi saldie un arī sāļie veidi, tāpēc varat nogaršot ko neredzētu! Izvēloties pasūtīt kūku, Jūs noteikti būsiet ieguvējs, jo skaidri zināsiet visas gatavošanas procesā izmantotās sastāvdaļas un tas uzreiz garantē, ka tā Jums garšos.

Rūpīgi pārdomāti banketi viesībām

Galda klāšana sevī ietver vairākus nozīmīgus soļus, tādēļ ļoti svarīgi paturēt prātā katru klienta izteikto vēlmi. Izbraukuma banketi jāplāno savlaicīgi, jo īsā laika posmā nav nemaz iespējams padomāt par katru niansi, ēdienu variantiem utt. Banketu ēdienkarte iekļauj visdažādākos izvēles variantus, tādēļ varat droši atlasīt tos, kas Jums šķiet vispiemērotākie. Aromātiskās un sātīgās uzkodas banketiem regulāri saņem pozitīvu novērtējumu, tāpēc skaidrs, ka tiek darīts viss iespējamais, lai klienti būtu ar visu apmierināti. Protams galdu klāšana izbraukumā notiek ļoti veikli un profesionāli, tādēļ Jums nebūs ne par ko jāuztraucas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *