Auto riepu noliktava kā arī serviss

Auto riepas ir viena no neaizstājamākām transportlīdzekļa detaļām. Riepām ir vislielākā saistība ar ceļu un riepu tehniskais stāvoklis nosaka nozīmīgu lomu satiksmes drošībā. Mašīnas riepu tehniskajam stāvoklim ir jāpievērš ļoti liela vērība, neatkarīgi no tā, vai braukšana notiek ar jaunām, mazlietotām vai lietotām automašīnas riepām.

Riepu cenas noteikti ir ļoti atšķirīgas un atkarīgas no tā, vai vēlaties iegādāties pavisam jaunas riepas, vai arī izvēlēsieties mazlietotas, jau lietotas vai arī atjaunotas. Lai labāk saprastu, kāda tipa riepas noteikti ir vispiemērotākās, iesakām konsultēties ar riepu servisa speciālistiem. Meistarīgākos speciālistus var atrst sertificētos auto riepu servisos, kuros sniegs kvalitatīvas konsultācijas kā arī ir iespējams uz vietas pārbaudīt savu auto riepu un disku stāvokli.

Uzzini vairāk – https://www.fredariepas.lv/par-mums/

Auto disku un arī auto riepu servisa pakalpojumi.
Mašīnas riepu noliktavā var saņemt visāda veida auto riepu kā arī disku apkopes servisu. Automašīnas diski noteikti ir svarīgs komponents auto riepu montāžā un kopējā auto tehniskajā stāvoklī. Izšķir visāda tipa auto diskus – Lietie auto diski, tērauda automašīnu diski, kaltie auto diski. Braucot pa sliktu ceļa segumu, diskus ir ļoti viegli sabojāt. Vedot savu automašīnu uz mašīnas riepu servisu, ir ieteicams pārbaudīt arī disku stāvokli un arī, nepieciešamības gadījumā, tos labot. Auto riepu servisi papildus auto disku labošanai, piedāvā arī auto riepu balansēšanu un arī to nomaiņu.

Riepu cenas pie mums.
Sākot no pirmā oktobra līdz 1. martam Latvijā drīkst braukt tikai, ar ziemas riepām aprīkotos automobīļos. Veikalos kā arī servisos noteikti ir iespējams iegādāties gan jaunas, gan jau lietotas ziemas riepas. Jau lietotas ziemas auto riepas vai arī ziemas auto riepas, kas ir atjaunotas, var maksāt pat līdz 40% mazāk, kā jauns riepu komplekts. Līdzīgi noteikti ir ar vasaras un arī vissezonas auto riepām. Lietotu vasaras mašīnas riepu cena ir gandrīz pa pusi mazāka. Pirms jaunu vai lietotu riepu nopirkšanas, iesakām parunāt ar zinātājiem, lai gūtu labāku nojausmu par to, kādi ir lietotu kā arī mazlietotu mašīnas riepu plusi un mīnusi, ja ir plāns iegādāt jau lietotas mašīnas riepas.

Mašīnas riepu apkope Ulbrokā.
Mašīnas riepas Ulbrokā pārbauda dažādos riepu kā arī disku apkopes servisos. Tā pat ir iespējams nodot savas nesezonas riepas riepu noliktavā. Mašīnas riepas Rīgā noteikti ir iespējams pārbaudīt aizbraucot uz mašīnas riepu garāžu, kas nodrošina visu, sākot no doagnostikas un arī balansēšanas, un beidzot ar jaunu kā arī mazlietotu riepu nopirkšanas iespējām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *