Angāru vai garāžu būvniecība atbilstoši mūsdienīgām tehnoloģijām

Saliekamie angāri ar to zemām izmaksām un vē ar salīdzinoši īso būvniecības laiku ir var teikt aizvietojis tradicionālās tehnoloģijas, ko pielieto garāžu vai angāru būvniecība.

Uz šodienu cementa un citu līdzīgu materiālu garaža vai angāri ir pagātne. Arvien vairāk tiek izvēlēta tāda tipa garāža, ko var izveidot ar bezrāmju tehnoloģiju, izmantojot dažādas metāla konstrukcijas. Šo var izskaidrot gan ar ātru uzstādīšanu, kā arī salīdzinoši lētām izmaksām. Uzzini vairāk spiežot šeit – Domusbuve pakalpojumi !

Angāru un garāžu būvniecība – kādi veidi ir pieejami?

Tad, kad ir jāizvēlas garāža, vispirms uz ko būs pievērsta Jūsu uzmanība ir jumta izveide, jo saliekamās garāžas parasti ir divslīpju varianta un ar vienslīpes jumtu. Turklāt šīs jumta konstrukcijas standartā jau ir no metaliskām loksnēm. Savukārt angāri jau vairāk dalās pēc veidiem un jumta konstrukcijas. Kantainie metāla angāri ka arī jumta segumi ir metāliski un papildināti ar pvc notekcaurulēm. Angāri, kas ir lokveidīgi, šodien jau ir diezgan populāri, kur paltums var sasniegt pat 13 m un neierobežots garums. Šī tipa angāri var būt arī ar taisnām sienām, un šeit pamatā ir metāla konstrukcijas. Pie tam ir sastopami angāri ar profilētam loksnēm, kur tās ir no cinkveida loksnēm no tērauda.

Ir vajadzīga saliekamās garāžas? Kurā vietā varētu griezties?

Patlaban daudz kur var atrast kā metāla garāžas, gan arī saliekamie angāri, kur būtu dažādu veidu jumta konstrukcijas kā arī jumta uzlikšana, kā arī bieži vien šie uzņēmumi piedāvā arī papildus pakalpojumus, kā piemēram, bruģa ieklāšana. Visiem zināms, ka pie mājokļa un dārza mājām nereti nepieciešama bruģēšana un lieti noder laba garāža, tāpēc ir ieteicams griezties pie speciālistiem, kuri šo pakalpojumu varēs piedāvāt. Ņemot vērā to, ka garāžu un angāru būvniecība jau ir atbildīgs darbs, pirms tam kā noslēgt līgumu par darbu izpildi, sākumā izlasiet klientu atsauksmes par izvēlēto kompāniju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *