KUR RĪGĀ KLĀJ BANKETU GALDUS?

Tuvojas gada beigas, kas nozīmē arī dažāda rakstura svētkus gan darbā gan mājās, kas rada arī dažādus jautājumus par to, kā izvēlēties ko celt galdā, kas to gatavos un tamlīdzīgi.

Arī tad, ja jārīko banketi telpās vai arī izbraukuma banketi, ir nepieciešams izvēlēties labu galda klāšanas pakalpojuma sniedzēju, lai nebūtu jāviļas gan cenā, gan ēdiena daudzumā. Konditorejas Rīgā bieži mēdz piedāvāt ne vien galda klāšanas servisu, bet pieņem arī individuālus pasūtījumus vairāka stila ēdienu kā arī konditorejas izstrādājumu gatavošanai. Kad tuvojas dažādas jubilejas, konditorejas pakalpojumi kļūst īpaši aktuāli, jo kura, gan negribas savus ciemiņus pacienāt ar ko gardu! Konditorejas izstrādājumi ir viena no pieprasītākajām ēdienu grupām, kas tiek pasūtītas, tāpēc servisu sniedzēju būs diezgan daudz.

Ieskaties piedāvājumā – www.francumaize.lv/ru/

KONDITOREJAS PRODUKTU PASŪTĪŠANA BANKETIEM.

Katrs, kurš mīl saldumus priecāsies par kūkām, kūciņām, tortēm, desertiem, bulciņām un visu ko citu, kas liekams uz kārā zoba. Ja pasūtat kūku, torti vai kliņģeri, tad iesakām iepazīties ar konditorejas darbu, lai labāk izprastu to, vai piedāvājums ir pa prātam, kā arī iepazīties ar cenu, lai vēlāk nerastos lieki pārpratumi. Labākais būs zelta vidusceļš, kurā ir samērīga cenas un, loģiski,  piedāvājumu attiecība.  Tortītes pēc pasūtījuma Rīgā var pirkt gan speciālās konditorejās, gan pie konditoriem, kuri pieņem individuālus pasūtījumus. Individuāla pasūtījuma darbi vienmēr ir nedaudz dārgāki kā jau gatavie, ko varam redzēt vitrīnās un nopirkt jebkurā mirklī, tāpēc ar to būs jārēķinās pirkuma veikšanas brīdī.

ĒDINĀŠANAS PAKALPOJUMS BANKETOS.

Vēl viens plašs pasūtījumu veids, ko nereti piedāvā dažāda stila konditorejas, būs banketu galdu klāšana, jeb vienkārši banketi. Šis pakalpojums ir tik pat izplatīts un līdz ar to pieprasīts kā konditorejas pasūtījumu veikšana, kūku un kliņģeru cepšana. Dažāda stila banketi telpās un ārpus tām, ir īpaši populāri gada siltākajos mēnešos, bet pieprasīti ir visu cauru gadu lielāku un nelielāku pasākumu ciemiņu paēdināšanai. Lielu lomu banketa galdu klāšanā spēlē cenas un līdz ar to daudzuma attiecība, tālab pircējiem vēlams no sākuma iepazīties ar rekomendācijām par konkrēto konditorejas vai galda klāšanas kompāniju. Protams, banketa galda klāšanas pakalpojums no ēdinātaja puses, ir izstrādāts gan ēdienkartes ziņā, gan vairāku citu blakus pakalpojumu sakarā. Pasūtījums būs augstākās kvalitātes, svaigs un arī, loģiski,  gatavots īsu brīdi pirms pasniegšanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *