Logu montāža dažādiem logu tipiem, kā var iegūt vislabāko variantu?

Galvenais mūsu platuma grādos jau ir siltuma saglabāšana. Tie māju saimnieki, kuriem ir sliktas kvalitātes logi, labi zina, kāda tieši problēma iestājas ziemā.

Aukstums vai vējš, kas iekļūst mājā, neizbēgami traucēs tiem cilvēkiem, kas ir ekonomējuši, tad, kad tiek pirkti sliktas kvalitātes pakešu logi vai lēta logu montāža. Pareizi uzstādītas plastikāta durvis un logi sekmē labu siltumizolāciju, piem., kad laukā jau ir mīnus pieci grādi, temperatūra pie iekšējā stikla nekad nenokrīt zem plus divdesmit grādi. Savukart vasarā pakešu logi varētu pasargāt dzīvokli no karstuma un pārāk spilgtas saules. Nav būtiski, vai arī Jūsu gadījumā ir koka logi vai plastikāta, galvenais tad ir produkta kvalitāte un pareiza pašu logu montāža.

Mūsdienīgi logi viņu milzīgā variācijā

Pirms tiek pasūtīti logi, sakumā tomēr ir jāizprot, kāds tad materiāls tieši Jūsu situācijā var būt atbilstošākais. Katram ir savi plusi un mīnusi:

  • koka logi izceļas ar to, ka var tikt vairākkārt pārkrāsoti, kā arī ir ļoti dabiski un labi uztur siltumu, turklāt tieši koka palodzes ir ļoti dabiskas. Turpretim, mīnusi būs to lielās izmaksas un slikta uguns un pelējuma izturība, kā arī pie nepienācīgas kopšanas var ātri sabojāties.
  • alumīnija logi izceļas ar diezgan zemām izmaksām, vieglu svaru, pie tam tiem ir vienkārša logu montāža, taču tie neizceļas ar labu siltumizolāciju.
  • pvc logi šodien ir vilabākais variants, jo tie izmaksu ziņā ir pieņemami kā arī labi notur siltumu.
    Taču neņemot vērā to, kāda tieši tipa logi būs, tad priekš dzīvojamas telpas vislabākais ir divkāršs vai trīskāršs stiklojums, lai sasniegtu vēlamo siltumizolāciju un skaņas absorbācija.

Logi vai metāla durvis un garāžu vārti, labs ražotājs ir kvalitātes garants

Būvējot māju, Jūs interesē ne tikai parastie vai jumta logi un palodzes, bet Jūs gribēsiet nopirkt kvalitatīvas metāla durvis, kā arī, tā kā tā ir māja, būs vajadzīgi izturīgi garāžu vārti. Bez šaubām ir labi , ja tas ir no viena pārdevēja ar labām atsauksmēm. Šodienas digitālajā vidē jebkas ir pieejams tiešsaistē, tāpēc, pirms tiek pasūtīti pakešu logi vai arī garāžu vārti, vispirms izlasiet atsauksmes, jo labi logi jau ir mājas siltuma un drošības garants. Drošas metāla durvis un garāžu vārti arī pilda šo drošības funkciju, līdz ar to ekonomijai šeit nav vietas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *